Hedonist Eda - Son Dakika

Hedonist Eda

24.07.2009 10:12

1
Geçtiğimiz hafta sonu Çeşme-Alaçatı'da düzenlenen “Tempo-Binboa Hedonist Summer Party 2009”, ıstanbul ve ızmir cemiyet hayatının önde gelen isimlerini buluşturdu. 300'ü aşkın kişinin katıldığı partinin konukları arasında Eda Taşpınar da vardı. DJ Cüneyt Kurt'un müzikleriyle kendinden geçen Taşpınar, dans konusundaki tüm hünerlerini sergiledi.

2
Yenilenen yüzüyle Türkiye'nin lider dergilerinden Tempo ve “Gece bizden sorulur” sloganıyla eğlence hayatına yön veren Binboa Vodka'nın ortaklaşa düzenlediği “Tempo-Binboa Hedonist Summer Party 2009”, davetlilere Çeşme-Alaçatı'da unutulmaz bir gece yaşattı.
3
Hayattan keyif almanın tek amaç olması gerektiğini savunan “hedonizm” konseptiyle Alaçatı'daki O Ev Butik Otel'de gerçekleşen partiye 300'ü aşkın davetli katıldı. ıstanbul ve ızmir cemiyet hayatını buluşturan partide, konuklar görkemli kostümleriyle Yunan tanrıçalarını anımsatan kadınlar tarafından karşılandı.
4
Eda Taşpınar, Dünya Sörf şampiyonu Bora Kozanoğlu, Ahmet ve Ayşegül Hotiç, Sinan Öncel, Çağla Kubat, Kaan Urgancıoğlu, Rıza Karaçam, Can Ateş ve sevgilisi Selin Ortaçlı, Onur Baştürk, ıclal Aydın, kendini hedonizm rüzgarına bırakan isimler arasındaydı...

Parti, efsane DJ Cüneyt Kurt'un müzikleriyle ateşlendi. Kurt'un müzikleri davetlilere romantik bir yaz akşamı yaşattı.

5
6
7
8
9

Son Dakika Hedonist Eda - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement