Heidi Canlı Yayında Soyundu - Son Dakika

Heidi Canlı Yayında Soyundu

07.05.2009 19:38

1
ABD'nin en çok izlenen şov programlarından biri olan Ellen DeGeneres Show'a katılan ünlü manken Heidi Klum, canlı yayında elbisesini çıkardı.

2
DeGeneres'in programına konuk olan Klum, üzerindeki Alice Temperley tasarımı beyaz elbiseyi The Humane Society adlı kurumun yararına düzenlenecek olan açık artırmada satışa çıkaracağına söz verdi.

3

DeGeneres 'Elbiseni şimdi mi çıkaracaksın' deyince dördücü çocuğuna hamile olan Klum da 'Ne zaman istersen. Elbiseyi şimdi mi istiyorsun. Peki o zaman diye cevap verdi.'

4

Daha sonra Klum stüdyoya getirilen bir paravanın ardında elbisesini çıkarıp program görevlisine teslim etti ve üzerine giydiği bornozla şova devam etti.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Heidi Canlı Yayında Soyundu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı