Heidi Klum Twitter'ı Salladı - Son Dakika

Heidi Klum Twitter'ı Salladı

8 yıl önce

1
Şu sıralar tatil yapan ünlü mankenin Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf hayranlarını heyecanlandırdı.
2
Süper model Heidi Klum, eski eşi Seal'dan ayrı yaşamaya başladığından bu yana tadını çıkardığı özgürlüğün keyfini Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.


3
Plajda yalnız geçirdiği bir günün fotoğraflarını Twitter'da paylaşan Klum, yedi yıl süren evliliğin ardından Ocak ayında ayrıldığı ünlü şarkıcı Seal'a da mesaj gönderir gibiydi.
4
ABD'nin bağımsızlık gününü farklı bir şekilde kutlamayı seçen 39 yaşındaki süper model, "Herkesin 4 Temmuz'u mutlu olsun!.. Harika bir gün!" tweet'i geçti.
5
Vücudunu gözler önüne seren bir fotoğrafta ABD'nin bağımsızlık yıldönümünü kutlayan Klum, ardından kovboy şapkası ve güneş gözlüklü haliyle yakından çektiği bir fotoğrafını tweet'ledi.
6
İşte tweet'lediği o fotoğraf.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Haber Yayın Tarihi: 06.07.2012 11:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri