Heidi Klum Twitter'ı Salladı - Son Dakika

Heidi Klum Twitter'ı Salladı

06.07.2012 11:08

1
Şu sıralar tatil yapan ünlü mankenin Twitter hesabından paylaştığı fotoğraf hayranlarını heyecanlandırdı.
2
Süper model Heidi Klum, eski eşi Seal'dan ayrı yaşamaya başladığından bu yana tadını çıkardığı özgürlüğün keyfini Twitter üzerinden takipçileriyle paylaştı.

3
Plajda yalnız geçirdiği bir günün fotoğraflarını Twitter'da paylaşan Klum, yedi yıl süren evliliğin ardından Ocak ayında ayrıldığı ünlü şarkıcı Seal'a da mesaj gönderir gibiydi.
4
ABD'nin bağımsızlık gününü farklı bir şekilde kutlamayı seçen 39 yaşındaki süper model, "Herkesin 4 Temmuz'u mutlu olsun!.. Harika bir gün!" tweet'i geçti.
5
Vücudunu gözler önüne seren bir fotoğrafta ABD'nin bağımsızlık yıldönümünü kutlayan Klum, ardından kovboy şapkası ve güneş gözlüklü haliyle yakından çektiği bir fotoğrafını tweet'ledi.
6
İşte tweet'lediği o fotoğraf.
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23

Son Dakika Heidi Klum Twitter'ı Salladı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor