Hekimoğlu'nun Doktor Zeynep'ini hiç böyle görmediniz! Instagram'daki cesur pozlarıyla sosyal medyanın dilinde - Son Dakika

Hekimoğlu'nun Doktor Zeynep'ini hiç böyle görmediniz! Instagram'daki cesur pozlarıyla sosyal medyanın dilinde

05.03.2020 08:20

Kanal D'nin dikkat çeken dizisi Hekimoğlu'nda, kadınlığını ciddiyetinin arkasına gizleyen Doktor Zeynep karakterine hayat veren Damla Colbay, cesur Instagran pozları ile sosyal medyanın dilinde.

1
Hekimoğlu'nun en sevilen karakterlerinden Doktor Zeynep, dizinin en merak edilen kişilerinden biri. Ateş'in ekibinden olan Zeynep Can, bağışıklık sistemi uzmanıdır. Kadınlığını ciddiyetinin arkasına gizlemektedir. Hastalarla ilişkisi çok iyidir. Hatta çok fazla iyidir. Onlarla aşırı fazla bağ kurar.
2
27 yaşında olan güzel oyuncu Damla Colbay, dizide takındığı ciddi maskenin aksine gerçek hayatta özgürlüğüne düşkün ve oldukça cesur.
3
Altın Küre ödüllü House M.D'nin Türkiye uyarlaması olarak ekran macerasına başlayan dizinin Doktor Zeynep'i gerçek hayatta da böyle soğuk mu dersiniz?
4
5
2015 yılında ise 'Hayat Mucizelere Gebe' isimli dizi ile devam etmiştir. 'İçerde' isimli dizi ile tanınırlığını arttırmıştır.
6
7
8
9
10
Instagram hesabında sık sık fotoğraflarını yayınlayan Colbay'ın her pozuna yorum ve beğeni yağıyor.
11
12
Instagram hesabında 460 bin takipçisi olan Colbay, sosyal medya hesaplarını aktif kullanıyor ve cesur pozlarını takipçileri ile paylaşmayı ihmal etmiyor.
13
14
Güzel oyuncunun dikkat çeken pozuna gelen yorumlardan bazıları şöyle: "Sen de değişen taraf oldun. Yazık üzüldüm", "Şu frikiğe bakın hiç olmadı"
15
16
17
Daha çok cesur paylaşımları ile dikkat çeken oyuncunun bu pozu ise takipçilerini ikiye böldü. İç çamaşırı giymeden verdiği derin göğüs dekoltesi olay oldu. Bazı takipçileri çok güzel olduğunu söylese de bu pozun ucuz durduğu söyleyen takipçiler de çok oldu.
18
19
Zeynep Can karakterini canlandıran oyuncu Damla Colbay'dır. 1993 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi'nden mezun olan Damla, ilk dizisi 'Kara Para Aşk' dizisindeki Demet karakteri ile olmuştur.
20
21
22

Son Dakika Hekimoğlu'nun Doktor Zeynep'ini hiç böyle görmediniz! Instagram'daki cesur pozlarıyla sosyal medyanın dilinde - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement