Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant'ın kızı Natalia'dan tepki çeken fotoğraf! - Son Dakika

Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant'ın kızı Natalia'dan tepki çeken fotoğraf!

12.03.2020 15:11

Kobe Bryant'ın en büyük kızı 17 yaşındaki Natalia'nın babası ve kardeşinin resmedildiği bir grafitinin önünde gülerek poz verip sosyal medyada yayınlaması tartışmaya yol açtı.

1
ABD'li efsane basketçi 41 yaşındaki Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna 26 Ocak'ta geçirdiği helikopter kazasında hayatını kaybetmişti. Kobe Bryant'ın en büyük kızı 17 yaşındaki Natalia, babası ve kardeşinin resmedildiği bir grafitinin önünde bu pozu verip sosyal medyada yayınladı.
2
Vanessa Bryant da küçük kızı ve Natalia ile benzer fotoğrafını yayınladı. Bu fotoğraflar, sosyal medyayı ikiye böldü.
3
Kimileri, fotoğrafta gülümseyen Natalia'nın ne kadar güçlü durduğu hakkında yorum yaptı.
4
Kimileri de Natalia'nın geniş gülümsemesinin uygunsuz olduğunu öne sürerek fotoğrafı rahatsız edici buldu. Fotoğraf için "İğrenç" yorumu yapanlar bile oldu.
5

Son Dakika Helikopter kazasında hayatını kaybeden Kobe Bryant'ın kızı Natalia'dan tepki çeken fotoğraf! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (21)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement