Helikopter kazasında hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Bryant ve kızının antrenman görüntüleri ortaya çıktı - Son Dakika

Helikopter kazasında hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Bryant ve kızının antrenman görüntüleri ortaya çıktı

26 gün önce

Black Mamba lakaplı Kobe Bryant ve kızı Gianna'nın ölümüne sebep olan helikopter kazasından önceki antrenman görüntüleri ortaya çıktı.

1
Hayatını kaybeden 41 yaşında Kobe Bryant ve 13 yaşındaki kızı Gianna'nın helikopter kazasından 1 gün önce çekilen görüntüleri ortaya çıktı.
2
NBA yıldızı Kobe ve kızı cumartesi günü Kaliforniya'daki Thousand Oaks'taki Kobe'nin Mamba Spor Akademisi'nde antrenman yaparken böyle görüntülendi.
3
Kobe Bryant ve kızı Gianna, Cumartesi günü son antrenmanına çıktı.
4
Gianna, babasına hayrandı ve onun basketbol tutkusunu örnek alıyordu.
5
Kobe, kızına oyun sırasında bir sonraki adımda ne yapacağını söylüyor..

6
Kobe ve Gianna Pazar günü Kalifornia, Calabasas'ta meydana gelen bir helikopter kazasında yedi kişi ile birlikte hayatını kaybetti. Kobe gençlik akademisi koçlarından Christina Mauser, kolejin beyzbol koçu John Altobelli, karısı Keri ve kızları Alyssa da hayatını kaybeden isimler arasında.

7
8

Haber Yayın Tarihi: 27.01.2020 11:56 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Elektrik faturasını yüzde 50 azaltıyor! İşte uzmanından en garanti yöntemler Cinsel ilişki sırasında boğularak öldürülen genç kızın katil zanlısı ömür boyu hapse mahkum edildi Kürtajla alınmak istenen down sendromlu kız model oldu Ölümcül virüsle savaşan Çin'de evcil hayvanlar gasp edilip öldürüldü Türkiye'nin en mutlu şehirleri belli oldu! Zirvedeki kentin 2020'ye kadar trafik lambası bile yoktu