Helin Avşar evini gözetleyen hayranının serbest kalmasına isyan etti: Bu raporlu bir deli - Son Dakika

Helin Avşar evini gözetleyen hayranının serbest kalmasına isyan etti: Bu raporlu bir deli

14.06.2020 15:21

Helin Avşar, evini gözetleyen hayranıyla ilgili mahkemenin verdiği karara sinirlendi. Avşar, sosyal medya hesabından "Arkadaşlar bu adamı serbest bıraktılar, bu bir raporlu deli, artı evime gelip beni gözetliyordu." sözleriyle saplantılı hayranının serbest bırakılmasına tepki gösterdi.

1
Ünlü isimlerin başı, saplantılı hayranlarıyla dertte. Hayranları tarafından gerek sözlü gerek fiili olarak rahatsız edilen kadın ünlüler, soluğu mahkemede alıyor.

2
Bu tarz bir konuda mağduriyet yaşayan isimlerden biri olan Helin Avşar, kendisini tehdit ederek evini gözetleyen şahıstan şikayetçi olmuş ve onu mahkemeye vermişti.
3
"Arkadaşlar bu adamı serbest bıraktılar, bu bir raporlu deli, artı evime gelip beni gözetliyordu. Kafasında senaryolar üreten bildiğiniz hasta… Bu arada evimi gözetlemekle kalmadı, kapıya gelip beni sordu. İki kez ihtar aldığı halde gözetlemeye devam etti. Ve şimdi serbest"
4
Mahkeme, son olarak 10 Kasım 2017 günü akşam 18.00 sıralarında Avşar'ın evini gözetlerken fark edilen Akbaba'nın, dört ay süreyle Helin Avşar'a yaklaşmamasına karar vermişti.
5
Savcılık ise, şikayet üzerine Akbaba'ya tehdit ve kişilerin huzurunu bozma suçundan 3 yıla kadar hapis istemiyle dava açmıştı.
6
Sabah'ın haberine göre, bir süredir devam eden mahkemede önceki gün karar çıktı. Mahkeme sonrasında psikolojik tedavi gören Ömer Akbaba'nın olumlu yönde gelişme gösterdiğini söyleyen mahkeme, onun 5 yıl süreyle ve 6 ayda bir, Devlet Hastanesi, Üniversite Hastanesi Psikiyatri Kliniğine ya da bölgesindeki Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tıbbi kontrol ve takibine devam etmesine hükmederek serbest bıraktı.
7
Mahkemenin verdiği karara sinirlenen Helin Avşar, sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunan ve kararı eleştiren Avşar, tepkisini şu sözlerle dile getirdi:
8
9
10
11
12

Son Dakika Helin Avşar evini gözetleyen hayranının serbest kalmasına isyan etti: Bu raporlu bir deli - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement