Hem Yolda Hem Arazide Çok Az Yakıyor - Son Dakika

Hem Yolda Hem Arazide Çok Az Yakıyor

26.11.2014 18:24

1
Octavia Sedan da katılacak ve önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde Octavia Sedan, 4x4 seçeneğiyle birlikte kullanıcılarla buluşacak.

2
Octavia Sedan, son teknoloji 4x4 sistemine sahip olmasıyla birlikte her yol şartında güven verecek. Beşinci nesil Haldex kavramalı dört çeker teknolojisi, Octavia'nın verimli motorlarıyla ve konforlu sürüşüyle buluşacak.
3
En modern ve en verimli dört çeker teknolojilerinden birine sahip olacak Octavia Sedan 4x4, normal sürüş şartlarında torku ön tekerleklere aktarıyor.

4
Daha fazla güç istendiğinde veya çekiş kaybı yaşanacak durumlarda tork arka tekerleklere de dağıtılıyor. Böylece maksimum yol tutuş ve çekiş sağlanıyor.

5
Octavia Sedan 4x4 versiyonunda elektronik diferansiyel kilidi standart olarak bulunacak.

6
Ayrıca otomobilde yer alan tüm teknolojiler birbiriyle büyük bir uyum içerisinde çalışacak şekilde ayarlandı.

7
Bu sayede maksimum taşıma kapasitesi ve çok daha iyi bir ivmelenme yakalanacak.

8
'de Octavia Sedan, Combi ve RS olmak üzere farklı müşteri kitlelerinin beklentilerini karşılayan , Combi'nin 1.6 lt TDI motorlu 4x4 versiyonunu 82.400 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuyor.
9
Gelecek yıldan itibaren Octavia Sedan karoserinde de 4x4 seçeneğinin sunulmasıyla birlikte, ürün ailesi daha da genişleyecek. Octavia Sedan 4x4, dört çeker sistemine sahip olmasına karşın ekonomik özelliklerinden de asla ödün vermeyecek.

10
İşte 4x4 Octacia

11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27

Son Dakika Hem Yolda Hem Arazide Çok Az Yakıyor - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kolombiya'nın Kim Kardashian'ı, takıntılı hayranları yüzünden yedi kez ev değiştirdi Su içmek için nehir kenarına geldi! Muhtemel sonu bekleyen fotoğrafçı olanlar karşısında dondu kaldı Dünyada eşi benzeri yok! 99 kubbeli camii görenleri mest ediyor Ardında öksüz bir çocuk bırakıp intihar etti! Trajik ölümün altından toplu tecavüz çıktı Evli öğretmen, öğrencisiyle ilişkiye girdikten sonra polise teslim oldu