Hemşire olarak çalışıyordu! Bir telefonla bambaşka bir hal aldı - Son Dakika

Hemşire olarak çalışıyordu! Bir telefonla bambaşka bir hal aldı

15.03.2021 11:10

28 yaşındaki Maggie Rawlins, koronavirüsle mücadelede ön saflarda savaş veren başarılı bir hemşireydi. Genç hemşire bir telefonla gelen teklifle modellik kariyerinin zirvesine yerleşti. Güzelliği ile büyüleyen genç model şimdi moda dergilerin vazgeçilmezi oldu.

1
28 yaşındaki Maggie Rawlins, geçen baharda koronavirüs salgınının en yüksek olduğu dönemde, New York'ta bir tıp merkezinde çalışıyordu.
2
Koronavirüse karşı savaşmak için "cephe hattında" çalışan bir model, Sports Illustrated ile son fotoğraf çekiminde göründü.
3
Kayıtlı bir hemşire olarak çalışan Rawlins, iç çamaşırı markası Intimissimi için modellik yaptı ve Ekim ayında Elle Croatia'nın ön kapaklarında bile boy gösterdi.

4
Rawlins şimdi, geçen yıl Sports Illustrated için poz vermesi teklif edildiğinde karşısına çıkan "engeller" hakkında konuştu.
5
Güzel model New York Post'a şunları söyledi: "Los Angeles'ta çalışıyordum ve bir ay kadar süreceğini düşünerek [Güney Carolina'ya] dönüş için bir uçuş rezervasyonu yaptım.
6
"Bir hemşire olarak becerim vardı ve bu, her şeyden çok benim gözümde bir sorumluluktu."

7
Maggie, o sıralarda meslektaşlarının ve hastalarının, kendisinin günlük işinin farkında olmadıklarını iddia ediyor ancak ona göre, bilseler de bu büyük bir sorun olmazdı.
8
Model kariyerine genç yaşlarda başladı ama her zaman büyükannesi gibi bir hemşire olmak istedi. Okulu bitirdikten sonra, bir mankenlik ajansı ona ulaştığında hematoloji onkoloji hemşiresi olarak çalışıyordu.
9
Maggie şöyle dedi: "İlk başta biraz aldatmaca olduğunu düşünmüştüm, ancak hemşirelik yöneticim bunu yapmamı önerdi. "Lisansımı aktif tutmamı ve beğenmediysem her zaman geri dönebileceğimi söyledi."
10
Statüsünü, OneWorld Health'e gönüllü olarak ve triyaj hemşiresi olarak çalışmak için Afrika'daki ülkelere seyahat ederek sürdürdü.
11
Ancak Aralık ayında, Maggie prestijli bikini dergisine poz vermesi için bir çağrı aldı: "SI'nın radarında olduğumu bile bilmiyordum. Temsilcimden, bunun için hazır olduğumu söyleyen bir telefon aldım."

12
"İki saat sonra, temsilcim 'Sports Illustrated için onaylandınız ve üç hafta içinde çekim yapacaksınız' dedi."
13
O zaman, Maggie'nin hızla forma girmesi, evde bolca pilates ve egzersiz yapması gerektiği zamanlar başladı ve bu noktaya kadar geldi.
14
15

Son Dakika Hemşire olarak çalışıyordu! Bir telefonla bambaşka bir hal aldı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Denizde idam ettirilen Şeyhülislam'ın mezarı şaşkına çevirdi! Yarısı binanın altında diğer yarısı dışarda "Oy Didem" diyerek hayatımıza giren Azeri kızı, estetiği abarttı! Ancak sesinden tanıyabiliyoruz Türkiye'nin günlerce konuştuğu operasyonda eli parçalanan gazi polisten 6 yıl sonra ilk atış Playboy güzeli Paris Hilton kaset skandalıyla ilgili ilk kez konuştu: Hayatımın bittiğini düşündüm Amerika'da polis insan avına çıktı! George Floyd davası öncesi 16 yaşındaki siyahi kız polisin kurşunlarına hedef oldu