Son Dakika Haberleri: Henüz 15 Aylıkken Menenjitten Ellerini Kaybetmişti, Şimdi Makyaj Bile Yapıyor

Henüz 15 Aylıkken Menenjitten Ellerini Kaybetmişti, Şimdi Makyaj Bile Yapıyor

8 gün önce

15 aylıkken geçirdiği menenjitten ellerini kaybeden Tilly Lockey, şimdi 13 yaşında ve yaşama sevinciyle herkese örnek oluyor. Tilly Lockey, şimdi biyonik kollarını kullanarak makyaj bile yapıyor.

1
Her iki elini ve ayak parmaklarını henüz 15 aylıkken menenjitten kaybeden genç kız, şimdi bionik kollarını kullanarak makyajını bile yapıyor.
2
Tilly'e, menenjit teşhisi konduğunda, doktorlar yaşama şansı bile görmemişti. Ama büyük savaşın galibi o oldu. Parmakları kesilen Tilly, iyileşti. Genç kız, Bristol'deki teknoloji şirketi Openbionics tarafından üretilen 'biyonik kolları' deneyen dünyadaki ilk çocuktu.
3
Tilly'nin ailesi Sarah ve Adam, diğer her çocuk gibi, her şeyi kollarıyla yapabildiğini açıkladı.
4
Tilly, teknoloji şirketi için de bir zafer oldu. Genç kız, 2016'dan bu yana yaklaşık sekiz farklı tasarım biyonik kolu test etti.
5
Tilly, şimdi 13 yaşında ve biyonik elleri dışında sağlığı yerinde. Geçirdiği hastalığa karşı farkındalığı arttırmak ve diğer hastalara yardım etmek için makyaj videoları çekmeye başladı.
6
7
8

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İzleyenleri Dehşete Düşüren Festival: Yüzlerini Şiş ve Kılıçla Delip Geçiyorlar Ateşli Model Kelly Brook, Ödül Gecesinde Sınırları Zorladı! Daha Önce Birlikte Olduklarını Duyan Şaşıp Kalıyor! İşte Ünlülerin Medyatik Aşkları Londra Moda Haftası'nda Düzenlenen İç Çamaşırı Defilesi, Ağızları Açık Bıraktı! Kardashian'ın, Olay Yaratan Dekolte Elbisesini Giyip Sokaklarda Gezdi