Henüz 24 yaşında ama bir gecede milyarder oldu! - Son Dakika

Henüz 24 yaşında ama bir gecede milyarder oldu!

24.10.2019 16:39

Sino Biopharmaceutical şirketinin milyarder kurucusu ve karısı, sermayenin beşte biri olan 3,8 milyar doları oğulları Eric Sy Tse'ye hediye etti.

1
Eric Sy Tse'nin küçük durduğuna aldanmayın, 24 yaşında! Eric, dünyaca ünlü yıldızlar Rihanna ve Bella Hadid'le parti bile veriyor. Basketbol maçlarını Yao Ming'le beraber izliyor.
2
Eric, Pensilvanya Üniversitesi'nde finans bölümünden mezun oldu.
3
Eric bir gecede servete kondu çünkü ailesi sahibi oldukları Sino Biopharmaceutical şirketinin 3,8 milyar dolarlık hisse kendisine hediye edildi.
4
Hong Kong'lu olan Tse, son zamanlarda ortaya çıkan Asyalı milyarderler kulübünün yen üyesi oldu.
5
Ancak firmadan yapılan açıklamada Eric'in adının, 'En zenginler listeleri'nde gösterilmesine izin verilmeyecek.
6
Yani Eric, hediye edilen servetine rağmen normal hayatına devam edecek.
7
Bella Hadid ve Lilly Aldridge ile Bulgari'nin partisinde boy gösteren yeni milyarder, daha sonrasında Rihanna'yla görüntülenmişti.
8
Erik'in zengin ve ünlü arkadaşları arasında Çinli olimpiyat şampiyonu yüzücü Sun Yang ve basketbol ikonu Yao Ming de var.
9
10
11
12
13
14

Son Dakika Henüz 24 yaşında ama bir gecede milyarder oldu! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Usta oyuncu Ekrem Gökkaya hayatını kaybetti İstanbul gelinliğini giydi! İşte Megakent'ten kartpostallık görüntüler O Ses Türkiye Rap için imaj yenileyen Hadise son paylaşımıyla göz kamaştırdı 6 ayaklı doğan kuzu görenleri şaşırtıyor YouTube sevdası öldürüyordu! Hareket eden trenin üzerinden raylara düşen çocuğun bacakları koptu