Son Dakika Haberleri: Henüz 24 yaşında ama bir gecede milyarder oldu!

Henüz 24 yaşında ama bir gecede milyarder oldu!

29 gün önce

Sino Biopharmaceutical şirketinin milyarder kurucusu ve karısı, sermayenin beşte biri olan 3,8 milyar doları oğulları Eric Sy Tse'ye hediye etti.

1
Eric Sy Tse'nin küçük durduğuna aldanmayın, 24 yaşında! Eric, dünyaca ünlü yıldızlar Rihanna ve Bella Hadid'le parti bile veriyor. Basketbol maçlarını Yao Ming'le beraber izliyor.
2
Eric, Pensilvanya Üniversitesi'nde finans bölümünden mezun oldu.
3
Eric bir gecede servete kondu çünkü ailesi sahibi oldukları Sino Biopharmaceutical şirketinin 3,8 milyar dolarlık hisse kendisine hediye edildi.
4
Hong Kong'lu olan Tse, son zamanlarda ortaya çıkan Asyalı milyarderler kulübünün yen üyesi oldu.
5
Ancak firmadan yapılan açıklamada Eric'in adının, 'En zenginler listeleri'nde gösterilmesine izin verilmeyecek.
6
Yani Eric, hediye edilen servetine rağmen normal hayatına devam edecek.
7
Bella Hadid ve Lilly Aldridge ile Bulgari'nin partisinde boy gösteren yeni milyarder, daha sonrasında Rihanna'yla görüntülenmişti.
8
Erik'in zengin ve ünlü arkadaşları arasında Çinli olimpiyat şampiyonu yüzücü Sun Yang ve basketbol ikonu Yao Ming de var.
9
10
11
12
13
14Haber Yayın Tarihi: 24.10.2019 04:39 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kuruluş Osman'ın Burçin Hatun'u Aslıhan Karalar, amuda kalktığı fotoğrafıyla takipçilerini heyecanlandırdı! Kraliçe Rihanna'nın tasarladığı iç çamaşırı koleksiyonu yürek hoplattı! İşte ilk marka elçisi +18 film yıldızından, ünlü basket takımına bomba çağrı: Oyuncunuz borcunu ödesin! Kendisini sağlıklı sanan genç adam, et yiyen bakteriler yüzünden dudağını, kolunu ve bacağını kaybetti! Önce gök gürültüsü duydu sonra ev sallandı! Bahçesindeki manzarayla şoke oldu