Son Dakika Haberleri: Hepsi Birer Yıldız Adayı

Hepsi Birer Yıldız Adayı

11 yıl önce

1
Yetenekli, başarılı ve gelecek vaat ediyorlar. şimdiden sinyalleri alıyoruz; 2009 onların yılı olacak, herkes onları konuşacak! Ekranların en başarılı, en taze yüzleri Elele için bir araya geldi!
2
Kavak Yelleri” dizisinin ekranlarda yerini almasıyla birlikte son derece güzel, doğal ve sempatik bir kız ile tanıştık. Pelin Karahan'ın 17-18 gibi göstermesine aldanmayın, “Kavak Yelleri” yanılsaması... şu an 24 yaşında. En çok yemek yemeyi ve uyumayı seviyor. Tam bir Terazi burcu kadını. Çok kararsız, hafif dengesiz, zaman zaman da tutarsız olduğundan dert yanıyor. Bunların yanında şu sıralar çok aşık! “Yalnızlığı sevmeyen, aşktan beslenen biriyim” diyor.
3
Tims Productions'ın ilgiyle izlenen dizisi “Kavak Yelleri”nin yıldız oyuncularından biri de Aslı Enver... O, bu işin altından hakkıyla kalkıyor, ne de olsa eğitimli oyunculardan! Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde bir yıl eğitim almış. Pera Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü mezunu. Halen Haliç Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümü 4'üncü sınıfta okuyor, set ile okul arasında mekik dokuyor.
4
Gece Gündüz” dizisinin acar muhabiri ıpek, beş senedir ekranla iç içe... ıpek, aslında sunuculuk yapmaktan da keyif alıyor ve şu sıralar Kanal 1'de “Magazin 1” adlı programı sunuyor. 26 ‘sında olan yıldız, ekranla haşır neşir olmasını “kamera beni seviyor” diye açıklıyor.
5
Kendimi sürekli geliştiriyorum Heygirl dergisi tarafından düzenlenen “Kapak Kızı” yarışmasında ikinci olan ve hemen bir ajansa yazılan İpek Yaylacıoğlu, oyunculuğa ilk adımı “Ihlamurlar Altında”dizisi ile atmış. Onu en son Keremcem ile birlikte rol aldığı “Elif” dizisinde izledik. “Başka Semtin Çocukları” filminde ise İsmail Hacıoğlu'nun sevgilisi rolünde izleyeceğiz! 24 yaşında olan İpek, oyunculukta başarılı olmak için “oldum” dememek gerektiğine inanıyor.
6
22 yaşında. Onu ilk olarak geçtiğimiz yaz “Cesaretin Var mı Aşka” dizisinde izleme fırsatı bulmuştuk. şu sıralar bir anne-kız hikayesinin anlatıldığı “Melekler Korusun” adlı dizi çekimleri için koşturuyor, dizide Hümeyra'nın kızını canlandırıyor. Oyunculukla Lise 2'nci sınıfta Amerika'da tiyatro yaparken tanıştığını söyleyen Özge, şanslı biri olduğuna inanıyor!
7
24 yaşındaki genç oyuncu, tekstil bölümünde okurken ve tasarımcı olma hayalleri kurarken, kendini bir ekran önü macerasında buluvermiş! “Ekmek Teknesi”de oynayarak dikkatleri üzerine çekmiş. Sonra “Ateşli Topraklar” “Elveda Derken” ve “Hepimiz Birimiz ıçin” dizileri gelmiş. “Kurtlar Vadisi” dizisinin Eren'i Kerem Fırtına ile birlikte olan ve bir yıl önce nişanlanan Seda Güven, “Öpüşmem, sevişmem ve soyunmam. Beni diğer genç oyunculardan ayıran da bu sanırım!“
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22


Haber Yayın Tarihi: 03.01.2009 11:33 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Güzelliğiyle kendine hayran bırakan genç kızın mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor! 2020'nin en iyi meslekleri belli oldu! İlk 2 herkesi şaşırttı Transfer döneminin yıldızları ve kullandıkları arabalar Nesli tükenmek üzereydi! Vatoz yerken görüntülendi Güzel oyuncudan olay itiraf: Oyunculuğum değil cinsel yönüm konuşuluyor