Her dediği çıkan astrolog Kassandra'dan ürküten kehanet! İstanbul'un tepesinde bomba patlayacak gökyüzü adeta delinecek - Son Dakika

Her dediği çıkan astrolog Kassandra'dan ürküten kehanet! İstanbul'un tepesinde bomba patlayacak gökyüzü adeta delinecek

24.12.2020 12:16

Tahminleri bir bir çıkan astrolog Kassandra İstanbul'un şu sıralar en büyük sorunu olan su sıkıntısı ile ilgili korkutan bir kehanette bulundu. Yeni yılda Satürn ile Uranüs arasında sert etkileşim olacak diyen astrolog Kassandra "Kürem havada patlayan bombayı gösterdi. Ben de bunu yağmur bombasına yorumladım" dedi.

1
İstanbul başta olmak üzere susuzluğun özellikle büyükşehirlerde yine gündeme geleceğini belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, "Susuzluk yine sorunlarımızın başında olacaktır. Su sıkıntısının üstesinden yine belediye gelecektir. Bu da yağmur bombasıyla olacak gibi gözüküyor. Kürem havada patlayan bombayı gösterdi. Ben de bunu yağmur bombasına yorumladım" diye konuştu.
2
Susuzluğun geçici de olsa bu şekilde çözüme kavuşacağını söyleyen Kassandra "İstanbul, İzmir bu sorunu en kayından hisseden şehirlerden. Beklenen yağışlar umulduğu kadar etkili olamayacak. Eskilerin tabiriyle toprağı  ıslatıp, barajları doldurmayacak. Küremde ben İstanbul'un tepesinde bomba patlayacağını ve gökyüzünden sele neden olacak yağışları gördüm. Bunu da yağmur bombasına yorumladım. Aynı şey İzmir için de gerçekleşebilir" dedi.
3
"DEPREM YAŞANACAK"
DEPREM YAŞANACAK
"Jüpiter-Satürn kavuşumuyla 2021 yılı boyunca oluşturacağı dik açılarına paralel olacak" diyen Kassandra "Yıldızlar da kürem de Türkiye'de 2021 yılı içinde deprem olcağını gösteriyor. Bu deprem öyle küçük çapta olmayacak. 5,5 büyüklüğünün üstünde olacak. En az hasarla atmak tek temennim. Ama deprem korkusu hepimizi etkisi altına alacak" diye konuştu.
4
"Ama bu müjdeye sevinmem kursağımda kaldı. Çünkü 2021 yılında da can kayıplarına neden olan başka virüsler ortaya çıkabilir" dedi.
5
Kova burcunun sıfır derecesinde olacağını belirten ünlülerin astroloğu Kassandra, "Bu 200 yıllık döngünün başlangıcıdır. 2021 yılının gelmesi korona virüsün birden yok olacağı anlamı taşımamalı. 2021 yılında da korona virüs etkisini devam ettirebilir."

6
"Yıldızlar bana 2021 yılının son aylarında koronavirüsün etkisini yitirebileceğini müjdeledi."
7
Ülkeler arasında krizlerin 2021 yılında da devam edeceğini belirten Kassandra, "Birçok ülke arasında gerginlikler üst sınıra çıkacak gibi gözüküyor. Ama bu gözdağından öteye geçmeyecektir. Çünkü diğer ülkeler böyle bir kafa tutmanın savaşa dönüşmesine izin vermeyecektir. "Özellikle doğal kaynaklardan dolayı bazı ülkeler yine birbirlerine kuvvet gösterisi düzenleyebilir. Ama sonuç olarak bunlar ağız dalaşından öteye gitmez diye düşünüyorum" ifadelerinde bulundu. Kaynak: Yeniçağ

Son Dakika Her dediği çıkan astrolog Kassandra'dan ürküten kehanet! İstanbul'un tepesinde bomba patlayacak gökyüzü adeta delinecek - Son Dakika


YORUMLAR (2)
500
Advertisement