Son Dakika Haberleri: Her Gören Model Sanıyor, Araba Tamircisi Olduğunu Duyan Şaşıp Kalıyor

Her Gören Model Sanıyor, Araba Tamircisi Olduğunu Duyan Şaşıp Kalıyor

5 gün önce

ABD'de güzelliği kadar yaptığı meslekle de dikkat çeken Malorie Woods, sosyal medyanın dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor. Bakın sarışın güzel Malorie, ne işle uğraşıyor!

1
ABD'de yaşayan model Malorie Woods, aynı zamanda otomobil ve motor tutkunu. Instagram'da yaklaşık 66 bin takipçisi olan sarışın tamirci yaptığı cesur paylaşımlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor.
2
Güzel model, tamircilikle de uğraşıyor.
3
Güzelliği nedeniyle 'dünyanın en seksi araba tamircisi' olarak anılan Woods'un sosyal medyada binlerce takipçisi var.
4
ABD'li Malorie Woods, bir model için pek de alışılmış olmayan bir işi yapıyor.
5
Takipçileriyle her anını paylaşan güzel modelin fotoğrafları binlerce beğeni alıyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 08:04 

YORUMLAR (6)
  • Hasan Hüseyin: Bide bizim sanayidekilere bak şimdi. Belki şimdi biraz sekreter ler falan derken çıta yükselmiştir. Yirmi sene falan önceleri sabah sekizde gittiğim zamanlarda bile Afrika’nın herhangi bir şehrine gitmişim gibi olurdu millet güneşsiz esmer gezerdi be. Ama muhabbet vardı hatır vardı. Su sabun pahalıydı demek o zamanlar. Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
  • ustam ses lendi uzaktan: ustamseselendi uzaktan oglum altakimlari bu benim yenisanayideki ustam olur cok musterisivar eli hafiftir attimi arabaya elini iyi tamir eder isinin ehlidir musterileri tepecik munubushatti dir yenisanayide inecek vardedimi musteri sofor bilir hemen indirirde Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Acun'dan Boşanan Şeyma, Cesur Pozlarıyla Mest Ediyor! Ateşli Model, Miami Sahillerinde Fırtına Gibi Esti! Tarih Tekerrür Etti! 50 Yıl Önce İnönü de Yaşadı 2019 Yılının En Az Yakan 20 Otomobil Modeli Çılgın Bediş'in Banu'su Bakın Şimdi Ne Yapıyor!