Her Gün 1 Tane Yiyene 300 Dolar Verecekler! - Son Dakika

Her Gün 1 Tane Yiyene 300 Dolar Verecekler!

05.09.2018 14:41

Eğer avokadoyu seviyorsanız ve ekstra paraya ihtiyacınız varsa bu araştırma tam size göre!

1
California, Loma Linda, Penn State ve Tufts Üniversitelerindeki araştırmacılar 6 ay boyunca her gün avokado yemeniz için size para veriyor.
2
Gerçek olamayacak kadar güzel görünse de aslında hepsi bilimsel bir araştırma için.
3
Loma Linda Üniversitesi, avokadonun kilo verme ile ilişkisini çözmek için 1000 gönüllü arıyor.
4
Loma Linda'daki araştırmacılar, avokadonun yardımcı olabilecek kalp dostu bir meyve olduğunu belirtse de aslında bu meyvenin göründüğü kadar sağlıklı olmadığına dair bazı endişeleri var.
5
Loma Linda'da yapılan açıklamada avokadolar tüm meyveler içinde en yüksek oranına sahip. Bu yüzden avokadonun göbek yağlarını eritebileceğini düşünmek biraz mantıksız" dendi.
6
Her bir üniversite araştırma süresince her gün avokado yiyecek 250 kişi arıyor. Eğer siz de 25 yaşın üzerindeyseniz ve bel kalınlığınız 88 ile 101 cm arasındaysa gönüllü olabilirsiniz. Hamileler ve hamile kalmayı planlayanlar ise seçilemiyor. Eğer gönüllü olursanız araştırmanın sonunda alacağınız ücret ise 300 dolar.

Son Dakika Her Gün 1 Tane Yiyene 300 Dolar Verecekler! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement