Her Gün Farklı Biriyle Olacak - Son Dakika

Her Gün Farklı Biriyle Olacak

06.08.2014 17:03

1
26 yaşındaki Rusya doğumlu Mischa Badasyan, ‘seks ve yalnızlık arasındaki ilişkiyi' anlamaya çalışan bir performans sanatçısı. "Save the Date" ismini verdiği proje ile bir sene boyunca her gün farklı bir kişiyle cinsel ilişki kurmayı hedefliyor.

2
Bu hedefi tutturamama ihtimalinin olduğunu baştan kabul eden Badasyan, amacının ‘en azından denemek' olduğunu söylüyor.

3
Şimdiden internetteki partner bulmasına yardımcı olabilecek dört siteye üye olan Badasyan, cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklardan korunmak için her seferinde prezervatif kullanacağını söylüyor.

4
Bunun için Alman bir firma kendisine sponsor da olmuş. Genç sanatçı bundan önceki ‘yürüyen Reklam panosu' projesinde vücudunu bir ilan panosuna dönüştürmüştü. Bunun için penisini kapatan bir iPad ‘giyerek' bu şekilde metroda yolculuk etmişti.

5
6

Son Dakika Her Gün Farklı Biriyle Olacak - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor