Son Dakika Haberleri: Her Gün Farklı Biriyle Olacak

Her Gün Farklı Biriyle Olacak

6 yıl önce

1
26 yaşındaki Rusya doğumlu Mischa Badasyan, ‘seks ve yalnızlık arasındaki ilişkiyi' anlamaya çalışan bir performans sanatçısı. "Save the Date" ismini verdiği proje ile bir sene boyunca her gün farklı bir kişiyle cinsel ilişki kurmayı hedefliyor.

2
Bu hedefi tutturamama ihtimalinin olduğunu baştan kabul eden Badasyan, amacının ‘en azından denemek' olduğunu söylüyor.

3
Şimdiden internetteki partner bulmasına yardımcı olabilecek dört siteye üye olan Badasyan, cinsel yolla bulaşabilecek hastalıklardan korunmak için her seferinde prezervatif kullanacağını söylüyor.

4
Bunun için Alman bir firma kendisine sponsor da olmuş. Genç sanatçı bundan önceki ‘yürüyen Reklam panosu' projesinde vücudunu bir ilan panosuna dönüştürmüştü. Bunun için penisini kapatan bir iPad ‘giyerek' bu şekilde metroda yolculuk etmişti.

5
6Haber Yayın Tarihi: 06.08.2014 05:03 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!