Her Güzelin Bir Kusuru Var - Son Dakika

Her Güzelin Bir Kusuru Var

16.05.2011 10:22

1
Ne kadar güzel olursa olsun herkesin bir kusuru var. İşte, milyonların hayran olduğu, bazılarının benzemek için can attığı ünlülerin kusurları.

2
İnanılması çok güç ama Kainat Güzeli seçilen Azra Akın'ın bile bir kusuru var.

3
Akın, kendisinin çekik gözlü ve dişlek olduğunu düşünüyor. Ama bu elbette onun kendi fikri. Azra Akın'a bakanlar onun bu özelliklerini kusur olarak bile görmüyor.

4
Hande Subaşı (2005 Türkiye Güzeli)

“BURNUM KEMERLİ”

Lisedeyken, düştüm ve burnumu servisin tekerleğine çarptım. Yıllar geçtikçe çarptığım yerdeki kemik sivrilmeye başladı.

5
Estetik müdahaleyi düşündüm ama yaptırmadım. Doğallıktan yana biriyim.

6
Hem çevremdekiler de burnumun karakteristik durduğunu söylüyor.

7
Aşk-ı Memnu dizisindeki Bihter rolüyle kariyerinin en parlak dönemini yaşayan Beren Saat'in de kendine göre bir kusuru var. Genç oyuncunun ön dişleri ayrık.

8
Ama bu bile Saat'in güzelliğini bozamıyor.

9
Megan Fox, dünyanın en seksi kadınları listesinde birincilik koltuğuna oturanlardan biri. Güzelliği, gülüşü, bakışı ile dikkati üzerine toplayan Megan Fox, kendisinde gördüğü en büyük fiziksel kusurunun, 2 elinin başparmakları olduğunu söyledi.

10
Başparmakları doğuştan küt ve öteki parmaklarına oranla kısa olan Fox, bunun farkında ve saklama gereği duymuyor.

11
12
13
Gösteri dünyasının en güzel kadınlarından biri olan Ebru Akel'in kusuru genellikle fazla dikkat çekmiyor. Çünkü Akel, sol elinin üzerindeki lekeyi genellikle makyajla kapatıyor.

14
Hatta Akel'in elinin üzerindeki o leke bazen dövme gibi bile algılanıyor...

15
Angelina Jolie'nin de kusurları var... En büyük kusuru da dudak çevresini gölgeleyen kırışıklıkları.

16
Jolie'nin kusurları bu kadar da değil. Güzel yıldız herkesin aklını başından alan dudaklarını kendisi pek beğenmiyor. Çünkü Jolie dudaklarının üzerinde gereğinden fazla çizgi olduğunu yani o dillere destan dudaklarının fazla kırışık buluyor.

17
Sinemanın güzel yıldızı Catherine Zeta-Jones, küçükken soluk borusundan geçirdiği operasyon nedeniyle boynunda iz kaldı. Zeta-Jones, bu belirgin izi yıllarca kolyeyle kapattı.

18
Sonunda bıçak altına yatan oyuncunun yara izi, şimdi o kadar belirgin olmasa da gün ışığında rahatlıkla görülüyor.

19
Yıldızın ayrıca cildinde güneş çilleri, sivilce izleri ve kocaman bir doğum lekesi de bulunuyor.

20
Kalça güzeli olarak da tanınan Amerikalı ünlü sosyete güzeli ve seksi yıldız Kim Kardashian, dış görünümündeki en olumsuz yanı selülitleri.

21
Julia Roberts'a göre, en büyük kusuru büyük ağzı.

22
‘Erin Brockovich' filmindeki rolü ile Oscar ödülü yakalamayı başaran Amerikalı ünlü oyuncu, ‘Aşk Engel Tanımaz', (Notting Hill) filminde başrolleri paylaştığı Hugh Grant'ın, 'ağzı öylesine büyük ki, rol gereği öpüştüğümüzde öpüşmeninm yankıları duyuluyordu' şakasını her yerde anlatmaktan kaçınmıyor.

23
Oyuncu, aktris, dansçı, modacı gibi pekçok unvana sahip olan Jennifer Lopez'in cildi de kusurlu...

24
Pekçok kişinin görmediği ise Lopez'in makyajsız yüzü...

25
Holywood'un sevilen isimlerinden Michelle Pfeiffer, ‘People Dergisi' tarafından 1990 yılında, ‘Dünyanın en güzel insanları' listesinde ilk 50 içinde yeraldı.

26
Şimdi 51 yaşında olan ve 'yılların eskitemediği güzellik, şarap gibi kadınlar' listelerine girmeyi başaran Pfeiffer'e göre en büyük kusuru burnu. Pfeiffer, kendi burnunu ‘ördek burnuna' benzetiyor.

27
Christina Applegate, People dergisinin en güzel 100 insan listesinin ilk sırasında yer aldı. Göğüs kanserini yenmek için, geçtiğimiz aylarda her iki göğsünü birden aldıran 37 yaşındaki ünlü oyuncuya göre, en büyük kusuru kısa bacakları.

28
Bedenine, daha doğrusu bacaklarına uygun kot pantolon bile bulmakta zorlu çektiğini dile getiren Applegate, Cammeron Diaz'ın bedenine sahip olmak istediğini de itiraf ediyor.

29
Kariyerine 11 aylıkken bir köpek maması reklamına seçilerek başladıktan sonra, 1981'de E.T.'deki rolü ile dünya çapında üne kavuşan Drew Barrymore'un en büyük şikayeti cildindeki sivilceler.

30
Irreconcilable Differences filmindeki rolüyle Altın Küre'ye de aday olan, genç yaşta kazandığı şöhreti kaldıramadığı için 9 yaşında sigara ve alkol kullanımına başlayan Barrymore, ‘en önemli güzellik malzemesinin ne olduğu' sorusunu, hiç çekince duymadan ‘sivilce kremlerim' diye yanıtlayanlardan.

31
Gazete ve dergilerde kendisinden ‘Büyüleyici güzel', ‘Moda kraliçesi', ‘Mükemmel kadın' olarak sözedilen Audrey Hepburn'un kendisinde özgüvenini yitirme duygusuna yol açan kusuru ayaklarıydı.

32
1993 yılında yaşamını yitiren ünlü yıldız, kariyeri boyunca 42 numara ayaklarından duyduğu hoşnuztsuzluğu dile getirdi.

33
Audrey Hepburn'un tersine, ayakları ile barışık olan yıldızlardan biri. Ancak, onun derdi düz göğüsleri. Ünlü yıldız, People dergisine verdiği demeçte, gögüslerinin küçük olmasından yakınıp bunun kendisinde yarattığı özgüven eksikliğni dile getirdi vebu yüzden ameliyat geçirerek göğüslerini irileştirmeyi düşündüğünü söyledi.

34
Müzik piyasasını sarsan albümleri, dansları, özel yaşamı ve turneleri ile dillerden düşmeyen Madonna'nın kendisinde gördüğü en büyük kusur, üst ön dişleri arasındaki boşluk.

35
36
Bridget Jones" ve "Chicago" filmlerinin yıldızı Renee Zellweger, her zaman yüzünde yoğun makyajla görüntüleniyor. Yüzünde sivilce izi, leke ve güneş çilleri bulunan yıldızın bu yüzden ağır makyaj yaptığı belirtiliyor.

37
Lopez gibi yüzünde sivilce izleri olan diğer ünlü ise Demi Moore...

38
Ciltlerindaki kusurları tıpkı kadın yıldızlar gibi makyajla kapatan erkek ünlüler de var. Ricky Martin, derin sivilce izlerindan şikayetçi.

39
Enrique Iglesias'ın yüzünde sayısız et beni ve ben bulunuyor.

40
Sinem Güven (1995 Türkiye Güzeli)

“TAKINTIM KİRPİKLERİM”

Bir başkası bende farklı bir şeyi beğenmeyebilir ama benim kafama taktığım sorun, kirpiklerim. Arzu ederdim ki uzun, kıvrık ve gür olsunlar.

41
Kirpiklerimin gürleşmesi için her şeyi denedim, çirkin ve tuhaf durduklarını bile bile kalıcı kirpik bile taktırdım.

42
Hâlâ bir umut; yeni bir ilaç ya da ürün var mı diye sorarım.

43
Pınar Tezcan (1996 Türkiye Güzeli)

“AYAKLARIM ÇOK İNCE”

Ayaklarım 40 numara ama 38 numara inceliğinde. Mankenlik yaparken verilen ayakkabılar ayağıma olmazdı.

44
Ben de sıkı dursun diye içine peçete sıkıştırırdım. Herkes gibi açık ayakkabılara bayılıyorum ama ayağıma olmadıkları için alamıyorum.

45
Kışları yine rahatım, kalın çoraplar ve botlarla kimse anlamıyor.

46
Ebru Şam (2009 Türkiye Güzeli)

“BASENLERİM GENİŞ”

Annemden almışım basenlerimi. Biraz kilo aldığımda hemen meydana çıkıyorlar. Kompleks değil, sadece kendimin farkındayım.

47
Düzenli olarak koşuya çıkıyorum, pilatese gidiyorum. Eritmeyi çok denedim ama olmadı.

48
Zaten herkes bilir basenlerim olduğunu. Saklayacak bir şey yok...

Son Dakika Her Güzelin Bir Kusuru Var - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı