Her seferinde sınırları zorluyor! Ünlü sunucu, kitap tanıtımını yine çırılçıplak yaptı - Son Dakika

Her seferinde sınırları zorluyor! Ünlü sunucu, kitap tanıtımını yine çırılçıplak yaptı

12.02.2021 16:46

Amerikalı komedyen ve televizyon sunucusu Chelsea Handler, kitap okumanın beyin ve vücut için iyi olduğunu göstermek ve sahibi olduğu kitap kulübünün tanıtımını yapmak için karda tamamen çıplak bir şekilde poz verdi. Bu, ünlü sunucunun çırılçıplak yaptığı ilk paylaşım değil.

1
Instagram hesabından paylaştığı cesur pozlarla adından söz ettiren sunucu Chelsea Handler geleneği bozmadı ve kitap tanıtımını çırılçıplak poz vererek yaptı.
2
Chealse, poz verirken cinsel organını ve göğüslerini okumuş olduğu kitaplar ile kapattı.
3
Chealse, fotoğrafı "Kitapla ısınmaya devam etmek ister misiniz? Kitap okuyarak eğlenmek istiyor musunuz? Ben seviyorum. İşte beğendiğim ve sizin de beğeneceğinizi umduğum kitaplar" notuyla paylaştı.
4
Takipçileri kitaptan çok, Chealse'nin vücudu hakkında yorum yaptı.

5
Bir takipçisi kendisine "Seninle karda kayak yapmak istiyorum" derken başka bir takipçisi ise "Seninle kitap okumak eğlenceli olur" dedi.

6
7
8

Son Dakika Her seferinde sınırları zorluyor! Ünlü sunucu, kitap tanıtımını yine çırılçıplak yaptı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

400 yıldır insanların dilinde! Tarlada yürüyen gizemli varlık tartışmalara yol açtı Bu işin kaybedeni Kanye olacak! Kardashian, 500 milyon TL'lik yalıya gözünü dikti Hamilelik iddiaları yeniden alevlendi! Aslışah Alkoçlar olay pozunu paylaşır paylaşmaz sildi Şubat ayının en çok satan otomobil markaları! İlk 3'te sıralama değişti Libidosunun yüksekliğinden dert yanan genç kız anlattıklarıyla şaşırttı: Bir erkeğe bakınca bile tatmin oluyorum