Her şey sel felaketinden sonra oldu! Evine girdiğinde gördüğü manzara karşısında dehşete düştü - Son Dakika

Her şey sel felaketinden sonra oldu! Evine girdiğinde gördüğü manzara karşısında dehşete düştü

30.03.2021 10:58

Avustralya'da yaşayan Johng Fegan, evine girdiğinde gördüğü manzara karşısında dehşete düştü. Fegan, yıllardır beslediği keseli sıçanı bir pitonun tavandaki deliğe doğru çektiğini gördü.

1
Son 50 yılın en büyük sel felaketiyle sarsılan Avustralya'da sulardan kaçan çok sayıda hayvan evlerin içine girdi, Queensland'daki bir evde çekilen video ise yalnızca ülkede değil dünyada ses getirdi.

2
Brisbane kentinin banliyölerinden Kenmore'da yaşayan John Fegan, sabah gittiği spor salonundan evine döndüğünde akıllara durgunluk veren bir tabloyla karşılaştı ve hemen telefona sarıldı.

3
Johng Fegan, arazisinde beslediği Reggie adındaki Avustralya keseli sıçanının eve giren yaklaşık üç metre uzunluğundaki bir halı pitonu tarafından duvara asılı bir yuvaya doğru taşırken gördü.

4
Hayvanı sıkı sıkıya saran hali pitonu, Fegan'ın eve çağırdığı yılan avcıları tarafından folluktan indirildiğinde Reggie isimli Avustralya keseli sıçanı ölümden kurtardı.

5
Newsweek'e konuşan Fegan, 2011 yılından bu yana arazisindeki kutu içerisinde yaşayan Reggie'nin geçen yıl bir bebek sahibi olduğunu ancak bebeklerin kaybolduğunu söyledi.

6
Sel felaketinin ardından ülke halkı, farelerin ve ısırdığı takdirde 10 dakika içinde öldüren Huni yuvalı örümcek tehlikesi ile karşı karşıya kaldı. Yetkililer halkı tetikte olması konusunda uyarılar yaptı.
7

Son Dakika Her şey sel felaketinden sonra oldu! Evine girdiğinde gördüğü manzara karşısında dehşete düştü - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Tiktok'ta en çok para kazanan fenomenler belli oldu Küçük Gelin'in Zehra'sı öyle bir değişti ki! Gören bakmaya doyamıyor Ormanda pusuya yatıp yaklaşanı öldürüyorlar! İşte dünyanın en izole kabilesi: Sentinelese Aldatılan kadının intikam şeklini duyan küçük dilini yuttu! Kestiği cinsel organı klozete atıp sifonu çekti 18'ine girer girmez soyundu, 6 saat içinde rekor kırdı