Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'nün annesi de ünlüymüş! Bakın kim çıktı - Son Dakika

Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'nün annesi de ünlüymüş! Bakın kim çıktı

04.10.2019 11:29

Hercai dizisinde Miran Aslanbey karakterine hayat veren, milyonların beğendiği Akın Akınözü'nün annesi de kendisi gibi oyuncu çıktı!

1
Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü, başarılı oyunculuğu ve yakışıklılığıyla kısa sürede milyonlarca hayrana kavuştu.
2
Hercai dizisinde Miran Aslanbey rolünde izleyici karşısına çıkan Akın Akınözü, özel hayatıyla da dikkatleri üzerine çekti..
3
Oğlu gibi oyuncu çıktı!
Oğlu gibi oyuncu çıktı!
Akın Akınözünün annesi Özlem Akınözü. Kendisi de oğlu gibi başarılı bir oyuncu.
4
Özlem Akınözü'nün bugüne kadar oynadığı dizi ve filmler şöyle: Sensiz Olmuyor (Sema), Sahte Prenses (Sabahat), Dicle (Revnak), Tek Türkiye (Zelal), Karagül, Zeytin Tepesi ve Payitaht Abdülhamit dizilerinde rol almıştır. Ayrıca 2018 yılında Deliha 2.
5
Özlem Akınözü'nün babası 1988 yılında yaşamını yitiren usta isim Süreyya Arın. Kula'da Üç Gün, Safranbolu'da Zaman gibi filmlerin anlatıcısı olarak yer aldı. TRT'nin ilk spikerlerinden, İpek Yolu ve birçok belgesele sesi ile hayat veren seslendirme sanatçısı. Aynı zamanda Türk belgeselciliğinin Babası olarak adlandırılan rahmetli Suha Arın'ın da yeğeni.
6
Özlem Akınözü'de babası gibi 1984 yılından bu yana TRT, özel kanallar ve reklam filmlerinde seslendirme çalışmaları gerçekleştirdi.
7
2003 senesinden beri Milli Eğitim Bakanlığı'nın İlköğretim ve Lise öğrencileri için hazırladığı eğitim CD'lerinin seslendirmesini yaptı.

YORUMLAR
500

Son Dakika Hercai'nin Miran'ı Akın Akınözü'nün annesi de ünlüymüş! Bakın kim çıktı - Son Dakika


Advertisement