Herkes ayrılık beklerken onlar aşk tazeledi! Can ve İtalyan sevgilisinden kucak kucağa poz - Son Dakika

Herkes ayrılık beklerken onlar aşk tazeledi! Can ve İtalyan sevgilisinden kucak kucağa poz

30.05.2021 10:52

Ünlü oyuncu Can Yaman, bir süredir aşk yaşadığı İtalyan spiker Diletta Leotta ile aşk tazeledi. Aşıklar, ayrılık dedikodularına nispet yaparcasına tatille çıkıp samimi pozlar verdi.

1
Can Yaman'ın ocak ayında ünlü spor spikeri Diletta Leotta ile aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı. Kısa bir süre içinde sevgilisine evlenme teklifi eden Yaman, bir uçağın arkasına taktırdığı, "Diletta benimle evlenir misin? Seni seviyorum, Can." yazılı İtalyanca sözleri Roma'da uçurtmuştu.

2
Yaman'la nikah masasına oturmaya hazırlanan Leotta ile İtalya 1. Futbol Ligi (Serie A) ekiplerinden Roma'nın Başkan Yardımcısı Ryan Friedkin'in, geçtiğimiz haftalarda dudak dudağa görüntüleri ise ihanet haberlerinin çıkmasına neden oldu.
3
Olay görüntülerden sonra Can Yaman'ın aşkı bitireceği tahmin edilirken, ikili Como Gölü'nde tatil yaparken görüntülendi ve 'Ayrılık yok' mesajı verdi.
4
Çift, önceki gün Capri Adası'ndaydı. Gün boyu denizin ve güneşin tadını çıkaran ikili, keyifli anlarını da Instagram hesaplarından paylaştı.

5
Yaman sevgilisinin bikinili hallerini paylaşıp hayranlarından beğeni topladı.
6
7
8
9
10

Son Dakika Herkes ayrılık beklerken onlar aşk tazeledi! Can ve İtalyan sevgilisinden kucak kucağa poz - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)
500
Advertisement