Herkes Bu Hastaneyi Konuşuyor! 9 Hemşire Birden Hamile - Son Dakika

Herkes Bu Hastaneyi Konuşuyor! 9 Hemşire Birden Hamile

27.03.2019 14:44

ABD'de bir hastanede çalışan 9 hemşirenin birden hamile olması sosyal medyanın gündemine oturdu.

1
Portland kentindeki Maine Tıp Merkezi, sosyal medya hesabından kadın doğum ünitesinde görevli bebek bekleyen 9 hemşireyi kutlayarak hemşirelerin nisan ile temmuz ayları arasında peş peşe doğum yapacağı bilgisini paylaştı.
2
Bu paylaşımın ardından bazı anne adaylarından gelen endişe dolu mesajlara yanıt veren hastane yönetimi, "Sakın endişe etmeyin. Bir planımız var" ifadesini kullandı.
3
Sosyal medya kullanıcıları arasında viral hale gelen fotoğrafta üniforma giymiş kadınlar ve doğuma girecekleri tarihlerini belirten tabelalarla poz verdi.
4

Son Dakika Herkes Bu Hastaneyi Konuşuyor! 9 Hemşire Birden Hamile - Son Dakika


YORUMLAR (14)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu 16 karısı, 151 çocuğu var! Ailesini genişletmek isteyen yaşlı adam her gece dört eşiyle ilişkiye giriyor
Advertisement