Herkes dansçı sanıyordu, bavulundan çıkanlar her şeyi ele verdi! - Son Dakika

Herkes dansçı sanıyordu, bavulundan çıkanlar her şeyi ele verdi!

06.11.2019 11:31

İngiliz dansçı Jade Sarwar, Karayipler'den getirdiği 300 bin liralık uyuşturucuyu İngiltere'ye sokmaya çalışırken yakalandı. 6 yıl hapis cezasına çarptırılan Sarwar'ın sözleri ise duyanları şaşırttı.

1
Ocak ayında, Karayipler'den getirdiği 300 bin liralık uyuşturucuyu, ülkesi İngiltere'ye sokmaya çalışırken yakalanan 25 yaşındaki İngiliz dansçı Jade Sarwar'ın itirafı şaşırttı.
2
Raymond Yates ve Elijah Thompson için uyuşturucu kaçakçılığı yaparken havalimanı polisleri tarafından durdurulan dansçı, çantasını açmasını isteyen görevlilere, 'Karayipler'den arkadaşları için ünlü tasarımcılara ait kıyafetler getirdiğini' söylese de, çantasını açmak zorunda bırakılmıştı.

3
Genç dansçının çantasından 300 bin lira değerinde uyuşturucu çıkınca Sarwar, 6 yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

4
Sarwar'ın içinde bulunduğu durum için söylediği sözler ise şaşırttı. İngiliz dansçı, "Bu gibi yöntemlerle kolay para kazanmaya çalışırsanız er ya da geç sonunuz hapishane olacaktır." diyerek pişmanlığını dile getirdi.

5
Soruşturmayı yürüten görevli Christopher Hill, Sarwar'ın bu sözlerinin gençlere örnek olması gerektiğini belirtti.
6
7
8
9
10
11

Son Dakika Herkes dansçı sanıyordu, bavulundan çıkanlar her şeyi ele verdi! - Son Dakika

YORUMLAR (5)
  • ant: müslümanda salya olmaz salya akıtıyosa sizdendir müslüman olsa akıtmaz sorun müslümanlıkta değil onu yaşayamayanda ve senin gibi yaşayamayana değil müslümalığa saldıran nokta noktalardA senin seviyene iner sana anladıgın dilde konusurumda senin seviyen çok aşagılarda benim bindiğim asansör oraya kadar inemiyor 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Canlı yayında bilerek göğüslerini gösteren jüri üyesi kızlarıyla birbirine girdi! Sebep yine aynı Çıplak fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok o pozu istiyorlar "Her seferinde yıkıyorum" demişti! Cardi B, taharet temizliği için asistan tutmuş Sorumsuzca davrananların eseri! İstanbul'un bir ilçesinde kediler 'Şirinler'e döndü Boyları 12 metre kiloları 50 ton! 2 bin yıldır öylece duruyorlar