Son Dakika Haberleri: Herkes dansçı sanıyordu, bavulundan çıkanlar her şeyi ele verdi!

Herkes dansçı sanıyordu, bavulundan çıkanlar her şeyi ele verdi!

6 gün önce

İngiliz dansçı Jade Sarwar, Karayipler'den getirdiği 300 bin liralık uyuşturucuyu İngiltere'ye sokmaya çalışırken yakalandı. 6 yıl hapis cezasına çarptırılan Sarwar'ın sözleri ise duyanları şaşırttı.

1
Ocak ayında, Karayipler'den getirdiği 300 bin liralık uyuşturucuyu, ülkesi İngiltere'ye sokmaya çalışırken yakalanan 25 yaşındaki İngiliz dansçı Jade Sarwar'ın itirafı şaşırttı.
2
Raymond Yates ve Elijah Thompson için uyuşturucu kaçakçılığı yaparken havalimanı polisleri tarafından durdurulan dansçı, çantasını açmasını isteyen görevlilere, 'Karayipler'den arkadaşları için ünlü tasarımcılara ait kıyafetler getirdiğini' söylese de, çantasını açmak zorunda bırakılmıştı.

3
Genç dansçının çantasından 300 bin lira değerinde uyuşturucu çıkınca Sarwar, 6 yıllık hapis cezasına çarptırıldı.

4
Sarwar'ın içinde bulunduğu durum için söylediği sözler ise şaşırttı. İngiliz dansçı, "Bu gibi yöntemlerle kolay para kazanmaya çalışırsanız er ya da geç sonunuz hapishane olacaktır." diyerek pişmanlığını dile getirdi.

5
Soruşturmayı yürüten görevli Christopher Hill, Sarwar'ın bu sözlerinin gençlere örnek olması gerektiğini belirtti.
6
7
8
9
10
11



Haber Yayın Tarihi: 06.11.2019 11:31 

YORUMLAR (5)
  • ant: müslümanda salya olmaz salya akıtıyosa sizdendir müslüman olsa akıtmaz sorun müslümanlıkta değil onu yaşayamayanda ve senin gibi yaşayamayana değil müslümalığa saldıran nokta noktalardA senin seviyene iner sana anladıgın dilde konusurumda senin seviyen çok aşagılarda benim bindiğim asansör oraya kadar inemiyor 1 0 Yayından Kaldır
  • Bize her yer TrabZon: etkin pişman bir daha yapmıyacağı sözü alınıp üzüldüğü süre göz önünde bulundurulup cebine de harçlık konup salıverilmelidir. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır


Diğer Galeriler

Charlie'nin Melekleri galasına dekolte damgası! Tül elbisesiyle gözleri şaşı etti Yıldız futbolcu Neymar'ın yeni aşkı, bikinili pozlarıyla kendine hayran bırakıyor! Cinsel ilişki fantezisi genç çiftin sonu oldu! Metal çubukla saldırdı Milyoner'de ilginç anlar! 'Yusuf Miroğlu' sorusu için yardım istedi, İmirzalıoğlu'nun yanıtı olay oldu Instagram'ın Playboy'u Dan Bilzerian, ABD başkanlığına aday olacak!