'Hiç Ayrılmazlar' Derken Aniden İlişkilerini Bitiren 9 Ünlü Çift - Son Dakika

'Hiç Ayrılmazlar' Derken Aniden İlişkilerini Bitiren 9 Ünlü Çift

26.06.2017 15:40

'Gösteri dünyasının birbirleriyle özdeşleşen ünlü çiftleri vardı bir zamanlar. Herkes onların "sonsuza kadar" birlikte olacaklarına inanırken aniden yollarını ayırdılar. İşte hiç beklenmedik anda tuhaf sebeplerle ayrılan o ünlü çiftler.

1
Arda Kural ile Yıldız Asyalı
Arda Kural ile Yıldız Asyalı

Türkiye'nin Leonardo'su Arda Kural ile Yıldız Asyalı tam evlenmek üzereyken ayrıldılar. Başlarda her şey yolunda gidiyordu ama sonra Asyalı'dan ayrılıkla ilgili şöyle bir açıklama geldi:

2

Çocukluk aşkıyla aralarındaki ilişki bitmişti. Bunu da şöyle açıkladı Asyalı: "“Arda'nın ailesi beni istemeye gelmişti. Düğün tarihimiz belliydi. Evimiz hazırlanmış, eşyalarımız alınmıştı. Arda son bir kez eski sevgilisini görmek ve ona veda etmek istedi. Gitti, uzun süre gelmeyince şüphelendim. Beni aldattığını düşündüm ve bitti. Evi terk edip çıktım. Arda ise veda etmeye gittiği o kıza döndü” dedi.

3
Cem Yılmaz ile Cansu Dere
Cem Yılmaz ile Cansu Dere

Cem Yılmaz ile Cansu Dere'nin üç buçuk yıllık ilişkisi de beklenmedik anda sona erdi... Bir süre darılıp sonra barışan ikili sonunda kesin olarak ayrıldı. Önce Dere ile Ezel'deki rol arkadaşı Kenan İmirzalıoğlu'nun arasındaki yakınlaşmanın buna neden olduğu ileri sürüldü.

4

Bir başka iddia da Dere'nin aşırı kıskançlığıyla Yılmaz'ı canından bezdirdiği yolundaydı.. Yılmaz "Bu kez kesin ayrıldık" diyerek son noktayı koydu.

5
Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci
Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci

Kavak Yelleri dizisinin iki yıldızı Pelin Karahan ve İbrahim Kendirci rol gereği başlayan aşklarını gerçek hayata da taşıdı.Birbirine en çok yakışan çift seçilen Kendirci ve Karahan cephesinden şaşkınlık yaratan bir ayrılık haberi geldi.

6

Karahan yaptığı açıklamada "2 buçuk yıldır süren bir ilişkimiz vardı. Ama heyecanımızı yitirdik. Aramızda hiçbir sorun yok. Arkadaş kalacağız" diye konuştu.

7
Sertab Erener ile Levent Yüksel
Sertab Erener ile Levent Yüksel

Sertab Erener ile Levent Yüksel müzik dünyasının en sempatik çiftlerinden biriydi.Ama Erener'in uzun süren hastalığı ardından Yüksel'in hastalığı çiftin arasındaki aşkı eksiltti.

8

İkili 'artık kardeş gibi olduk' açıklamasının ardından boşandı. Ama birbirleriyle hala çok iyi dostlar.

9
Tarkan ve Bilge Öztürk
Tarkan ve Bilge Öztürk

Tarkan ve sevgilisi Bilge Öztürk, bir veda yemeği yiyerek ilişkilerine nokta koydu. "Ayrıldılar" söylentileri üzerine basının karşısına çıkan çift "Bu bir veda yemeğiydi ayrıldık" açıklaması yaptı. Açıklama önce Tarkan'dan geldi. Ünlü sanatçı basın mensuplarının "Sizi tekrar bir arada görmek çok güzel" yorumu üzerine "Aslında göründüğü gibi değil bunu açıklamak istiyoruz" diyerek söze girdi ve şöyle devam etti: "Biz yollarımızı ayırmaya arkadaş kalmaya karar verdik. Dostluğumuz ve birbirimize desteğimiz devam edecek ama biraz kendi yollarımızda yürümek istiyoruz."

10

Onun açıklamasının ardından gözler Bilge Öztürk'e çevrildi. Ağlamamak için kendini zor tuttuğu fark edilen Öztürk "Siz sorduğunuzda biz 'Evet ayrıldık' da diyemedik 'Hayır beraberiz' de... Kendi aramızda konuşmadan böyle bir açıklama yapamazdık. O yüzden hakkımızda çok şey yazılıp çizildi. Bunlara çok üzüldük. Hayat bizi bu noktaya getirdi" dedi. Bu kararı alırken çok zorlandıklarını ve üzüldüklerini söyleyen Tarkan duygularını şarkı sözleriyle ifade etti: "Ağlamadan ayrılık olmaz hatıralar uslu durmaz kalanlar gideni gönlünde taşır aşk sevene yük olmaz biz böyle bilir böyle yaşarız."

11
Beren Saat ve Bülent İnal
Beren Saat ve Bülent İnal

Önce Ihlamurlar Altında dizisindeki rol arkadaşı Tuba Büyüküstün ile aşk yaşayan Bülent İnal daha sonra kalbini Beren Saat'e kaptırdı. İkilinin ilikisi başlarda gayet güzel ilerliyordu. Ama sonra Saat ve İnal ayrıldı.. Bu ayrılığa Saat'in Aşk-ı Memnu'daki öpüşme sahnelerinin yol açtığı ileri sürüldü. Ancak Beren Saat bunları reddetti. "Aşkımız bitti ayrıldık" dedi.

12

Bülent İnal ayrılık ile ilgili olarak “Ayrıldığımız doğru ama iddialar asılsız. İlişkiler medenice bitebilir. Bunu başka nedenlere bağlamamak gerek. Benim, Beren'in işine karışmam ve kıskançlık yapmam gibi bir şey söz konusu değil. Bunun işimiz olduğunun ikimiz de bilincindeyiz. Ben hiçbir zaman özel hayatım konusunda konuşmayı tercih etmedim. o nedenle başka açıklama yapmayacağım.”

13
Fazıl Say ile Hande Ataizi
Fazıl Say ile Hande Ataizi

Fazıl Say ile Hande Ataizi birlikteliği de bir dönemin çok konuşulan aşklarındandı. Ancak büyük aşk fazla uzun sürmedi. Bunun nedeni de Say'ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

14

"Hande ile olunca insan, magazinin kontrolsüz ucuna düşüyor" diye konuşan Fazıl Say, Ailem televolelik oldun deyince kendime geldim ve ilişkimi bitirdim. Bu yüzden Hande konusu benim için tamamen kapanmıştır" açıklamasını yaptı. Ataizi ise "Say'ı çok sevdim, çok aşık oldum. İlişkimden de asla pişman değilim" diye konuştu.

15
Meltem Cumbul ile Kıvanç Tatlıtuğ
Meltem Cumbul ile Kıvanç Tatlıtuğ

Meltem Cumbul ile Kıvanç Tatlıtuğ'un ilişkisi daha ilk günden itibaren kamuoyunun dikkatini çekmişti.Sonuçta bu ilişkinin fazla sürmeyeceğini ileri sürenler haklı çıktı.

16
Bir dönem ayrılıp barışan çiftin Cumbul'un çocuk istemesi yüzünden ilişkiye son noktayı koyduğu iddia edildi. İddialara göre Cumbul sürekli olarak Tatlıtuğ'a çocuk sahibi olmak istediğini söylüyordu. Tatlıtuğ ise “Kariyerime odaklanmak istiyorum. Evlilik ve çocuk benim için ikinci planda” diyerek bu isteği reddetti.

17
Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın
Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın

Türkiye'nin en güzel çifti Kıvanç Tatlıtuğ ve Azra Akın da uzun bir ilişkinin ardından ayrıldı...Ayrılıklarına bir üçüncü kişinin neden olmadığını söyleyen çift ilişkilerine nokta koymalarının gerekçesini şöyle açıkladı:

18

"Yoğun işlerimizden dolayı birbirimize zaman ayıramaz hale geldik. Eski güzel günlere zarar vermemek için de ayrılma kararı aldık."

19
Sibel Turnagöl ve Kerem Alışık
Sibel Turnagöl ve Kerem Alışık

Yeşilçam'ın iki emektarı Çolpan ilhan ve Sadri Alıık'ın oğlu Kerem ile Türkiye'nin taçlı güzellerinden Sibel Turnagöl daha ilk günden beri birbirlerine çok yakıştırılıyordu.Alışık ve Turnagöl evlendiler bir çocukları oldu. Ama evliliklerini yürütemeyip ayrıldılar.

20

Kerem Alışık yıllar sonra yaptığı açıklamada "Sibel ile çok erken evlendiğim için ayrıldık. Eminim ki daha geç evlenseydik onunla şu anda hala evli olurduk hiç ayrılmazdık" diye konuştu.

21
Brad Pitt ile Jennifer Aniston
Brad Pitt ile Jennifer Aniston

Brad Pitt ile Jennifer Aniston arasındaki ilişkinin kopmasındaki tek nedenin Angelina Jolie olmadığı da uzun süredir konuşuluyordu. İddialara göre Pitt'in bebek sahibi olmayı istemesine karşın Aniston vücudunun bozulacağı gerekçesiyle bu planı hep erteliyordu. Bu durum çiftin ilişkisinin zayıflamasına neden oldu..

22

Sonunda Pitt film setinde kalbini Angelina Jolie'ye kaptırınca da bu evlilik sona erdi. Jolie ile altı çocuk sahibi olan Pitt için kısa bir süre önce bir kez daha "ayrılık çanları" çaldı.

23
Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler
Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler

Bir başka ayrılık da Kenan İmirzalıoğlu ve Zeynep Beşerler cephesinde yaşandı.Herkes evlilik haberi beklerken ikili ayrıldıklarını açıkladı..

24

Beşerler'in Aşk ve Ceza dizisindeki rol arkadaşıyla ateşli öpüşme sahnesinin buna neden olduğu ileri sürüldü. Ancak ikili ayrılık nedeni hakkında ser verip sır vermedi.

25
Rihanna ile Chris Brown
Rihanna ile Chris Brown

Genç şarkıcı Rihanna ile Chris Brown evlenmeye hazırlanıyordu. Ancak Brown'ın Rihanna'nın yüzünü tanınmayacak hale getirinceye kadar dövmesi ilişkiyi kopardı.

26

Sonra tekrar bir araya gelmeyi denedilerse de ilişkileri yine yürümedi.

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Hiç Ayrılmazlar' Derken Aniden İlişkilerini Bitiren 9 Ünlü Çift - Son Dakika


Advertisement