Hiç bu kadar cüretkar olmamıştı! Maxi Lopez'in sevgilisi havuzda çıplak şekilde kitap okuyup kahve içti - Son Dakika

Hiç bu kadar cüretkar olmamıştı! Maxi Lopez'in sevgilisi havuzda çıplak şekilde kitap okuyup kahve içti

Arjantinli forvet Maxi Lopez'in sevgilisi Daniela Christiansson tatilde bir açıldı pir açıldı. Genç model, çıplak havuz keyfini sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı.

1
Başarılı futbolculuk kariyeri kadar özel hayatıyla da gündemden düşmeyen Arjantinli forvet Maxi Lopez'in sevgilisi Daniela Christiansson, tatilini Fransa'nın Paris şehrinde geçiriyor.
2
Modellik kariyerinin yanı sıra sivil toplum kuruluşlarında aktif görev almasıyla da bilinen Christiansson, Paris tatilindeki pozuyla bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.

3
Kaldığı otelin havuzunda, çıplak bir şekilde kitap okuyup kahve içtiği anların fotoğrafını paylaşan güzel modelin bu pozu binlerce beğeni aldı.
4
Uzun süredir Maxi Lopez'le birlikte olan Christiansson, ilişkisinden en güzel anları sosyal medya hesabından paylaşmayı ihmal etmiyor.
5
6
7
8
9
10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 10.08.2020 15:06

Son Dakika Hiç bu kadar cüretkar olmamıştı! Maxi Lopez'in sevgilisi havuzda çıplak şekilde kitap okuyup kahve içti - Son Dakika

YORUMLAR (24)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor