'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok - Son Dakika

'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok

19.09.2020 12:42

Bikinili ve cesur pozlarıyla sıkça adından söz ettiren Songül Karlı vücudunda hiç estetik olmadığını söyledi. Ancak eski fotoğrafını görenler şarkıcıyı tanımakta zorlanıyor. İşte Songül Karlı'nın eski hali.

1
Neredeyse estetiksiz ünlünün kalmadığı sanat camiasında bazıları estetik işini abartınca eski hallerinden oldukça farklı görünüyorlar.
2
Bu isimlerden biri de Songül Karlı. Genç yaşta müzik piyasasına giren Songül Karlı son dönemde güçlü sesinin yanı sıra güzelliği ve geçirdiği değişim ile de magazin gündeminden düşmüyor.
3
Karlı, Son olarak verdiği bir röportajda "Şimdiye kadar hiç estetik yaptırmadım, doğallıktan yanayım. Göğüslerimi 3 kere küçülttürdüm. Elbiselerin altı olmuyor, fermuar çekilmiyor. Yine de büyük. 4'üncü operasyon kapıda" diye konuştu.

4
Songül Karlı estetik yaptırmadığını söylese de eski halini hatırlayan hayranları şarkıcıyı tanımakta zorlanıyor.
5
İşte Songül Karlı'nın estetik öncesi ve sonrası hali...

6
Bikinili pozlarıyla bu yaza damgasına vuran ünlü şarkıcı geçtiğimiz günlerde 47'inci doğum gününü kutladı.

7
8
9
10
11
12

Son Dakika 'Hiç estetik yaptırmadım' demişti! Songül Karlı'nın eski halinden eser yok - Son Dakika

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar "Ronaldo'ya karşı koyamam" diyen G.Saray'ın eski yengesi, yeniden evlenmeye hazır Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar Arka Sokaklar'ın Zeliş'i dekolteli poz verdi, takipçileri tek bir şeye takıldı