Hikayeleri ile Dehşete Düşüren 10 Fotoğraf - Son Dakika

Hikayeleri ile Dehşete Düşüren 10 Fotoğraf

29.05.2018 09:17

Fotoğraflar aldatıcı olabilir. İnsanlar gülümseyebilir, mutlu gözükebilir ama derinlerde mutlaka bir şeyler vardır. Ya da fotoğraf tamamen masum görünebilir ama arkasında korkunç bir hikayesi olabilir. İlk bakışta normal duran ama taşıdığı hikaye ile birleştiğinde korkunç olan 10 fotoğrafı bir araya getirdik.

1
Bu fotoğraftaki kişi Blanche Monnier, 25 yıl bir odada hapsedilmiş bir kadın! Bir avukata aşık olmuş ancak annesi kesinlikle bu aşka karşı çıkmıştır. Bunun için de genç kızı 25 yıl boyunca bir odaya kilitledi. Blanche delirdi ve bulunmasından 12 yıl sonra, 1913'te öldü.

2
Travis Alexander'ın 2008 yılında kız arkadaşı Jodi Arias tarafından öldürülmeden hemen önce duşta çekilen fotoğrafı.

3
Bu fotoğraf, Tina Watson ve kocasının balayı sırasında çekildi. Tina'nın cesedini arka planda okyanusun dibinde görebilirsiniz. Kocası ise cinayetten yargılanmıştır.

4
1945 yılında meydana gelen bir kazanın ardından çekilmiş fotoğraf.

5
Bu fotoğraf ise 2011 yılında bir ev partisinde çekildi. Dehşet verici kısım ise fotoğraftaki Tyler Hadson'ın evde parti verebilmek için ailesini öldürmüş olması ve parti boyunca cesetleri yatak odasına saklaması.

6
Fotoğraf 1988 yılında Kuzey İrlanda'da çekilmiştir. Fotoğrafta bir baba ve omuzlarında çocuğu bulunmakta, yanda park edilmiş halde duran kırmızı araç ise terör saldırısı için hazırlanmış bomba yüklü bir araç. Fotoğrafın çekilmesinden kısa bir süre sonra bomba infilak etmiş, baba ve çocuğu yaralı kurtulmuş ancak fotoğrafı çeken kişi ile beraber 28 kişi hayatını kaybetmiştir.

7
Masum bir çiftin güzel bir fotoğrafı gibi dursa da bu fotoğraftaki erkeğin hayatta olmasına karşın, fotoğraf çekildiğinde kadın öleli tam 2 gün olmuş.

8
Bu gördüğünüz izler Auschwitz toplama kampında gaz odasında öldürülen sivillere ait tırnak izleri.

9
1978 yılında, tarihteki en büyük kitlesel intihar yaşandı. Jonestown katliamı 900'den fazla kişinin hayatını kaybettiği bir toplu intihar vakası.

10
Gördüğünüz siyah nesne, 1967 yılında yaşanan bir uzay kazasında hayatını kaybeden Rus astronotu Vladimir Komorov'un cesedi.

Son Dakika Hikayeleri ile Dehşete Düşüren 10 Fotoğraf - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

7 yıl önce ölen babasının görüntülerini Google Earth'de bulan adam hüznünü sosyal medyada paylaştı Yeşilçam'ın vamp güzelinin olaylı gecesi! Gerdeğe girmeyince evin içinde kıyamet kopmuş Arjantin'de 98 milyon yıllık dinozor fosili bulundu! Yeryüzünün en büyüğü Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor