HİLAL KAPLAN Resimleri

Hilal Kaplan Resimleri

  • 20 Haziran 2014 15:59 CHP Kocaeli Milletvekili Kaplan Açıklaması CHP Kocaeli Milletvekili Kaplan Açıklaması Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Dr. Mehmet Hilal Kaplan, Gebze’nin gelişmesiyle birlikte yeni konut alanı olan Kirazpınar Mahallesi'nde her gün 3.5 şiddetinde deprem olduğunu belirterek "Taş ocaklarının oluşturduğu çukur 200 metre derinliğe ulaştı" dedi.
  • 17 Nisan 2014 13:48 Kaplan: Kocaeli'nde 65 Yaş Üzeri Vatandaşlar Halk Otobüsüne Binemiyor Kaplan: Kocaeli'nde 65 Yaş Üzeri Vatandaşlar Halk Otobüsüne Binemiyor CHP Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Kocaeli’nde 65 yaş üzeri vatandaşların kimliklerini göstermelerine rağmen, Büyükşehir Belediyesi'nin halk otobüsü firmaları ile yaptıkları sözleşmede böyle bir madde olmadığı için bu uygulamadan faydalanamadıklarını söyledi.
  • 12 Eylül 2013 21:11 CHP Heyeti Hakkari'de CHP Heyeti Hakkari'de Van'dan kara yoluyla Hakkari'ye gelen CHP Manisa Milletvekili Hasan Ören başkanlığındaki Kocaeli Milletvekili Mehmet Hilal Kaplan, Malatya Milletvekili Veli Ağbaba, Gaziantep Milletvekili Mehmet Şeker ile parti meclisi üyeleri Çetin Soysal,...
  • 04 Temmuz 2013 11:28 Sosyal Medyada Mısır Darbesi Sosyal Medyada Mısır Darbesi Başbakanın oğlu darbe için ne dedi?