Son Dakika Haberleri: Hilmi Hayalindeki Kadını Açıkladı!

Hilmi Hayalindeki Kadını Açıkladı!

7 yıl önce

"Sevgilim onun gibi olsun"

1
Survivor'ın şampiyonu olup 500 Bin TL'lik ödülü kazanan Hilmi Cem İntepe, artık hem ünlü hem de her geçen gün artan bir hayran kitlesine sahip.
2
Vatan'dan Banu Duran'a röportaj veren İntepe, hedefinin oyunculuk olduğunu söyledi. Kazandığı para ile ise ilk iş, ailesine ev alacak.
3
İlgiden memnun olduğunu söyleyen Hilmi Cem, İdollerim; Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ ve Şener Şen... Bugün Kıvanç Tatlıtuğ neredeyse ben de o noktada olmak isterim." dedi.
4
"Kadın hayranlarımdan büyük bir ilgi var ve bundan çok memnunum. Fotoğraf çekilmek istiyorlar, tebrik ediyorlar... Bir restorana gittiğimde yemek yemem 2 saat sürüyor fakat bu durumu hesap ederek çıkıyorum evden."
5
Yakışıklı oyuncu hayalindeki kadını da şöyle anlattı; "Hayalimdeki kadın, dans etmese de dansa ve müziğe meraklı olmalı, eğlenceli olmasını da isterim. Tip olarak da Adriana Lima'ya benzemesini arzu ederim."
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 07.07.2013 04:09 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Bir zamanlar güzelliğiyle mest ediyordu! Prenses Caroline son haliyle şaşırttı Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti!