Hindistan Arka Sokaklarından, Manchester United'a Gitti - Son Dakika

Hindistan Arka Sokaklarından, Manchester United'a Gitti

1
İngiliz gazetesi Daily Mail, gün yüzüne sıradışı bir hikaye çıkardı.

2
Sıradışı hikayede, babasını hiç tanımayan ve annesi hayat kadını olan Hintli Rajib Roy'un Manchester United'ın radarına takılması ve 16 yaşındaki yıldız adayının Kırmızı Şeytanlar'ın antrenmanlarına davet edilmesi yatıyor.

3
Hindistan'ın Batı Bengal eyaletinde, fuhuş bölgesinde annesi ve 9 yaşındaki kardeşiyle tek göz odayı paylaşan 16 yaşındaki Rajib Roy, Manchester United'ın bölgedeki scout'ları tarafından keşfedildi.

4
En az iki hafta boyunca Manchester United antrenörleriyle çalışacak olan Rajib'in hayatı, annesinin iki yıl önce kendisini seks emekçilerinin çocuklarına hizmet veren bir yerel okula göndermesiyle değişmiş.

5
10 vatandaşıyla birlikte bu hafta sonu İngiltere'ye giderek antrenmanlara başlayacak olan Rajib, "İnsanlar bana annemin oğlu olmamın ve bu şekilde başarıya ulaşmanın nasıl bir duygu olduğunu soruyor.

6
Bu soruyu nasıl yanıtlayacağımı bilmiyorum. Ancak antrenörüm Manchester United tarafından seçildiğimi söylediğinde, bu sanki bir babanın onayı gibi geldi" sözleriyle hissettiklerini anlattı.

7
Annesinin öğle yemeği için verdiği paraları da çoğu zaman şehirdeki futbol turnuvalarını izlemek için harcadığını söyleyen Rajib için DMSC kurucusu Dr. Jana ise "Onun rüyası bir futbol kariyeri inşa etmek" diye konuştu.

8
Manchester United taraftarı olan Rajib Roy'un idolü ise odasında posteri bulunan, kendisi gibi çok yoksul bir mahalleden çıkıp dünya yıldızı olan Chelsea'li Oscar.

9
İşte hayallerine kavuşan Rajib Roy'un fotoğrafları...

10
11
12
13

Haber Yayın Tarihi: 19.04.2014 14:30

Son Dakika Hindistan Arka Sokaklarından, Manchester United'a Gitti - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeni bulgularla en güncel karşılaştırma! İşte koronavirüs, grip ve soğuk algınlığının belirtileri arasındaki farklar Ne umdu ne buldu! Çıplak fotoğraf paylaşan hakimin başı fena dertte İkinci kez yaşadığı annelik heyecanı yarım kaldı! Petek Dinçöz bebeğini kaybetti Necati Şaşmaz'ın günde 80 bardak çay içtiğini biliyor muydunuz? İşte ünlülerin bilinmeyen alışkanlıkları Kumaş maske ile ilgili korkutan gerçek: Virüsü parçalara ayırıp daha uzağa yayıyor