Hindistan'da sokağa çıkma yasağına uymayanları polis demirle dövdü - Son Dakika

Hindistan'da sokağa çıkma yasağına uymayanları polis demirle dövdü

7 gün önce

Dünyanın en fazla nüfusa sahip ikinci ülkesi olan Hindistan'da, Başbakan Narendra Modi, yeni tip koronavirüs salgınının yayılmasını önlemek amacıyla ülke genelinde vatandaşların 21 gün boyunca evlerinden dışarı çıkmalarının yasaklandığını açıkladı. Yasağa uymayan vatandaşlara ise polis demir çubuklarla müdahale etti.

1
Korona virüsü ile mücadele kapsamında 1,3 milyar nüfuslu Hindistan'da sokağa çıkma yasağı ilan edildi.

2
İnsanlar yasağa aldırış etmeden dışarı çıkınca polis insaları demir çubukla ile dövmeye başladı.

3
Başkent Delhi'de polisler, dışarıda yakaladıkları insanlara şiddet uygulamaya başladı.
4
Polis bazı insanalrı göz altına aldı. 1.5 nüfusuna rağmen şuana kadar sadece 500 vakanın meydana geldiği ülkede, yoksulluk, yetersiz beslenme, hijyen ve yetersiz sağlık hizmetlerinin virüsün çok hızlı bir şekilde yayılmasına ve kontrolden çıkmasından korkulduğu için yetkililer sokağa çıkma yasağı ilan ettiler.
5
Hindistan'da uzmanlar, gelecek seneye kadar ülkede 500 milyon kişiye virüsün bulaşacağı ve yaklaşık 1 milyon kişinin ölebileceğini söylediler.
6
7
8
9
10
11
12
13


YORUMLAR (4)


Diğer Galeriler

Küçük ama etkili! Koronavirüse karşı 2 tane yemeniz yeterli Evde golf oynayan Paige Spirnac'ın paylaşımı, takipçilerini büyüledi Güzel sporcu işi abarttı! Eşiyle birlikte karantinada çıplak antrenman yaptı Avustralya'da Müslüman hayır dernekleri, kimsesiz yaşlılara yardımda bulunuyor Victoria's Secret'ın kızıl saçlı meleği koronavirüse yakalandı