Hindistanlı İş Adamının Giydiği 211 Bin Dolarlık Gömlek - Son Dakika

Hindistanlı İş Adamının Giydiği 211 Bin Dolarlık Gömlek

09.08.2014 16:50

1
Hindistan denilince aklınıza hemen fakirlik ve gecekondu evler gelebilir. Ancak bu durum Hindistan'da herkes için geçerli değil. Hindistan'da yaşayan bir iş adamı ve politikacı olan Pankaj Parakh bunun bir örneği.

2
Pankaj Parakh, geçtiğimiz günlerde 45. yaş gününü kutladı. Pankaj Parakh'ın doğum gününe damga vuran olay ise kendisine özel olarak diktirdiği altın kaplamalı gömleği oldu. Tam olarak 211,000 dolar fiyatında olan bu gömlek, 4 kilo ağırlığında.

3
Toplamda 20 kişilik bir ekibin özel olarak diktiği gömleğin 18 - 22 ayar altından yapıldığı ve gömleğin düğmelerinin ise 18 ayar olduğu söyleniyor.

4
Ayrıca gömleğin iç tarafı, rahat olması için ince kumaş ile kaplanmış. 20 kişilil ekibin toplam 3200 saatini verdiği bu özel gömlekle Hindistan sokaklarında tur atmak ise o kadar kolay değil. Parakh'ın kendisine sadece bu gömleği korumak için bir koruma ordusu tuttuğu söyleniyor.

5
Bu özel gömleğin Guinness Rekorlar Kitabı'na girdiği de gelen bilgiler arasında.

Son Dakika Hindistanlı İş Adamının Giydiği 211 Bin Dolarlık Gömlek - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu Dünya sustu o susmadı! Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki İsrail'in hain saldırılarına direnen Mescid-i Aksa'da tekbirler göğü inletti! 100 binler bayram sabahı kıyama durdu
Advertisement