Son Dakika Haberleri: Hindistanlı Karı-Kocanın Tehlikeli Şovu Dudak Uçuklatıyor

Hindistanlı Karı-Kocanın Tehlikeli Şovu Dudak Uçuklatıyor

6 yıl önce

Hindistanlı karı-koca sergiledikleri ilginç gösteriler ile görenlerin kanını donduruyor.

1
Hindistan'ın en önemli dublorleri olan karı-koca, aynı zamanda sergiledikleri gösteriler ile görenlerin kanını donduruyor. İlginç çift, bir yandan da bu gösterilerle hayatlarını geçindiriyor.

2
39 yaşındaki ev kadını Bhramaramba Budati kendisindeki Prakashan gücünü keşfettikten sonra bir bakıma ölümsüz olduğuna inanarak dublör kocası ile fotoğraflara yansıyan birbirinden tehlikeli şovları sergilemeye başladı.

3
Bhramaramba Budati ülkedeki inanışa göre de Prakashan gücü ile kutsanmış bir kadın olarak görülüyor ve eşi Balashankar Budati'nin kafasında tuğla kırmasına ve boğazındaki hindistan cevizini kılıçla doğramasına izin veriyor.

4
Karısının çeşitli bölgelerinde tuğlalar kıran ve elindeki devasa keskin bıçakla karısının üzerinde hindistan cevizi doğrayan çift, bu kan dondurucu görüntüler ile ülkede büyük bir gündem oluşturdu.

5
Hiçbir şekilde acı ve ağrı hissetmediğini belirten 39 yaşındaki ev hanımı Bhramaramba Budati, ülkede yayılan ünü ile bir yandan gösterilerine devam ederken bir yanda aksiyon filmlerinde dublörlük yapmaya başladığını belirtiyor.

6
İşte gören birçok insan tarafından çılgınlık olarak yorumlanan fakat Hindistan'da bir çiftin geçim kaynağı olan görüntüler...

7
8
9
10
11Haber Yayın Tarihi: 03.03.2014 03:18 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı! Sen Anlat Karadeniz'in yıldızı İrem Helvacıoğlu'nun kardeşine bakın! İkizi gibi Ünlü oyuncudan olay itiraf: İntikam almak için kocasıyla yattım!