Hırsızlığa kalkışan adamı durdurmak için varını yoğunu ortaya koydu! O anlar sosyal medyayı salladı - Son Dakika

Hırsızlığa kalkışan adamı durdurmak için varını yoğunu ortaya koydu! O anlar sosyal medyayı salladı

27.12.2019 08:41

ABD'de bir mağaza çalışanı genç kadın, hırsızlığa kalkışan devasa adamı durdurmak için varını yoğunu ortaya koydu. Olay anı videosu kısa sürede viral oldu.

1
ABD'nin Hawaii eyaletinde, Honolulu şehrinde bir mağazada gerçekleşen akılalmaz olayda bir mağaza danışmanının hırsıza karşı mücadelesi sosyal medyayı salladı.
2
Görüntülerdeki kahramanın ismi Summer Tapasa-Sataraka. Genç kadının iddiasına göre aynı hırsız daha önce de mağazaya gelmişti.
3
Önceki gelişinde yine hırsızlık yapan ancak durdurulamayan adam, bu kez Summer Tapasa-Sataraka tarafından durduruldu. Ellerini birleştirip yumruk yapan Sataraka hırsızı yerle bir etti. Ama hırsız öfkeliydi ve Sataraka'ya karşılık vermeye başladı.
4
Adam, elindeki büyük kutuyla kadının üzerine gidiyor ve ona defalarca vurdu. Ancak mağaza görevlisi var gücüyle direndi. Bir ara durması için Sataraka'nın, tişörtünden çekip soymaya bile başladı. Ama güvenlik görevlileri olaya anında müdahale etti ve arkadaşlarını hırsızın elinden böyle kurtardı.
5
Videonun son kısmında tişörtünü düzelten Sataraka adete "Sen yürü bakalım!" der gibi ağır adımlarla hırsızı mağaza içine soktu. Güvenlik görevlileri ve mağaza çalışanı diğer arkadaşları da ekiplere haber verdi. Hırsız genç kadının cesareti sayesinde kıskıvrak yakalandı.
6
Sosyal medyada salı günü paylaşılan bir video gündem yarattı. @exshayts adlı Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan görüntüler viral oldu.
7
Sosyal medyada binlerce kez paylaşılan görüntüler 6.7 milyon kez izlendi.
8
Summer Tapasa-Sataraka, olayla ilgili sosyal medya yaptığı paylaşımda, "İlk seferde elimden kaçtı, ama ikincide asla..." diyerek tepkisini ortaya koydu.
9
Genç kadını cesaretinden dolayı tebrik ediyoruz..
10

Son Dakika Hırsızlığa kalkışan adamı durdurmak için varını yoğunu ortaya koydu! O anlar sosyal medyayı salladı - Son Dakika


YORUMLAR (3)
  • vatandaş: şükürler olsun memleket için halk için düşünen çalışan bir liderimiz var yoksa ne havaalnı köprüler metrolar otobanlar yapılırdı eskiden oldugu gibi yalnızca göstermelik temeller atılıp çürür giderdi herşeye itiraz edip bir çivi çakmayan zihniyetlerden bu memleketi korusun Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • andsmero: yerli milli arabamızı eleştirecekler sizin zihniyetnız yuzunden 1961 den beri üretemedik artık beyaz turklugu bırakın mıllıyetcı olun ozellıkle chp lıler Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500
Advertisement