Son Dakika Haberleri: Hitler Gençlik Partisi Gerçeği: 900 Kız Çocuğunu Hamile Bıraktılar

Hitler Gençlik Partisi Gerçeği: 900 Kız Çocuğunu Hamile Bıraktılar

2 yıl önce

Köln'de yeni açılan sergide, Nazilerin; yaklaşık 900 Alman kız çocuğunu nasıl büyüttüğünü ve onları Hitler'in iradesine nasıl bağladığını gösteriyor. On yaşın üzerindeki bütün çocuklar Hitler Gençliğine ve Alman Kızlar Birliği'ne katılmak zorunda kaldı, kızların büyük bir bölümü tecavüze uğrayıp hamile bırakıldı...

1
Yaşları 15 ile 18 arasında değişen 900 kız çocuğunun kendi istekleri dışında tacize maruz kaldıkları için hamile kaldıkları belirtildi.

2
Bu bilgiler Köln'deki Nazi Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen sergide ortaya çıktı. Sergi ayrıca Nazi Gençlik Kulüpleri içindeki isyan ve muhalifleri belgeliyor.

3
1936 Nürnberg Rallisi sırasında Hitlerin partisinin gençlik organizasyonunda yaşları 10'un üzerinde 900 kız çocuğu hamile bırakıldı. Partinin imajı zedelenmesin diye de hamile kalan kız çocuklarının gizlice kürtaj yapılması emri verildi.

4
5
6
7
8
9
10Haber Yayın Tarihi: 12.04.2018 04:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yorgunluğu def ediyor, kansere kalkan oluyor! İşte siyah sarımsağın faydaları Mucize Doktor'un çılgın Açelya'sından yatak pozu! Beğeni yağdı Ünlü model Kendall Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor