Hitler Gençlik Partisi Gerçeği: 900 Kız Çocuğunu Hamile Bıraktılar - Son Dakika

Hitler Gençlik Partisi Gerçeği: 900 Kız Çocuğunu Hamile Bıraktılar

12.04.2018 16:22

Köln'de yeni açılan sergide, Nazilerin; yaklaşık 900 Alman kız çocuğunu nasıl büyüttüğünü ve onları Hitler'in iradesine nasıl bağladığını gösteriyor. On yaşın üzerindeki bütün çocuklar Hitler Gençliğine ve Alman Kızlar Birliği'ne katılmak zorunda kaldı, kızların büyük bir bölümü tecavüze uğrayıp hamile bırakıldı...

1
Yaşları 15 ile 18 arasında değişen 900 kız çocuğunun kendi istekleri dışında tacize maruz kaldıkları için hamile kaldıkları belirtildi.

2
Bu bilgiler Köln'deki Nazi Dokümantasyon Merkezi tarafından düzenlenen sergide ortaya çıktı. Sergi ayrıca Nazi Gençlik Kulüpleri içindeki isyan ve muhalifleri belgeliyor.

3
1936 Nürnberg Rallisi sırasında Hitlerin partisinin gençlik organizasyonunda yaşları 10'un üzerinde 900 kız çocuğu hamile bırakıldı. Partinin imajı zedelenmesin diye de hamile kalan kız çocuklarının gizlice kürtaj yapılması emri verildi.

4
5
6
7
8
9
10

Son Dakika Hitler Gençlik Partisi Gerçeği: 900 Kız Çocuğunu Hamile Bıraktılar - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular