Son Dakika Haberleri: Hızlı Trende Doğan İlk Bebek

Hızlı Trende Doğan İlk Bebek

9 yıl önce

1
Dünyanın ilk hızlı tren bebeği bugün Fransa'nın TGV(yüksek hızlı tren)'sinde Bordeaux yakınlarında dünyaya geldi.
2
Dünyanın ilk hızlı tren annesi 22 yaşındaki Çeçen kadın olurken hızlı trende doğan ilk bebeği de Çeçen Emine (Amina) oldu.
3
11 Ağustos 2011 tarihinde Paris'ten trene binen ve Bordeaux'a giden trene binen hamile Çeçen Kadın, trenden kucağında bebekle inerek, dünyanın hızlı trende dünyaya gelen ilk bebeğini doğuran isim olarak tarihe geçti.
4
Hızlı tren Bordeaux yakınlarında beklenmedik şekilde hız keserek yavaşladı ve yolcuların ne olduğunu anlamaya çalışan şaşkın bakışları arasında Gironde Coutras civarında durdu.
5
Beklenmedik duruş sonrası ambulanstan inen bir doktor ve iki hemşire anne ve kızı alarak Libourne Robert Boulin hastanesine götürdüler.
6
Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi oluduğu belirtilirken, adı Emine (Amina) konulan kız reşit olana kadar ücretsiz tren yolculuğu ile ödüllendirildi.Haber Yayın Tarihi: 17.08.2011 06:16 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Herkes bilmez! Büyükanıt, totemiyle bakın Fener'i nasıl şampiyon yaptı 83'lük İngiliz'in, emeklilik oyunu! Türkiye'de gününü gün ederken ülkesini dolandırdı Canlı yayında skandal! 74'lük kocasını, 60 yaşındaki adamla duşta aldattı Kuruluş Osman'ın Ayşe Hatun'u Açelya Özcan, yatak pozuyla nefes kesti! Hükümet için çalışıyordu, çıplak fotoğrafları ortaya çıkınca hayatı tepetaklak oldu