Hızlı Trende Doğan İlk Bebek - Son Dakika

Hızlı Trende Doğan İlk Bebek

17.08.2011 18:16

1
Dünyanın ilk hızlı tren bebeği bugün Fransa'nın TGV(yüksek hızlı tren)'sinde Bordeaux yakınlarında dünyaya geldi.
2
Dünyanın ilk hızlı tren annesi 22 yaşındaki Çeçen kadın olurken hızlı trende doğan ilk bebeği de Çeçen Emine (Amina) oldu.
3
11 Ağustos 2011 tarihinde Paris'ten trene binen ve Bordeaux'a giden trene binen hamile Çeçen Kadın, trenden kucağında bebekle inerek, dünyanın hızlı trende dünyaya gelen ilk bebeğini doğuran isim olarak tarihe geçti.
4
Hızlı tren Bordeaux yakınlarında beklenmedik şekilde hız keserek yavaşladı ve yolcuların ne olduğunu anlamaya çalışan şaşkın bakışları arasında Gironde Coutras civarında durdu.
5
Beklenmedik duruş sonrası ambulanstan inen bir doktor ve iki hemşire anne ve kızı alarak Libourne Robert Boulin hastanesine götürdüler.
6
Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi oluduğu belirtilirken, adı Emine (Amina) konulan kız reşit olana kadar ücretsiz tren yolculuğu ile ödüllendirildi.

Son Dakika Hızlı Trende Doğan İlk Bebek - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Wanda Nara sınırları yıktı geçti! At üzerinde çırılçıplak poz verdi 190 milyon yıllık tarihiyle büyülüyor! Dünya üzerinde olduğuna inanamayacaksınız "Bilim kadını olup aç mı kalsaydım" sözüyle hafızalara kazınmıştı! İşte skandallar kraliçesinin son hali Dünyada tek! Bu kasabaya erkekler yalnızca hafta sonu girebiliyor Bal kabağı ile spor yapan fenomenin iç çamaşırı koptu