"Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları" Bugün Vizyonda - Son Dakika

"Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları" Bugün Vizyonda

12.12.2013 16:28

Hobbit üçlemesinin ikinci filmi Smaug'un Çorak Toprakları bugün vizyona giriyor.

1
Peter Jackson, J.R.R. Tolkien'ın sevilen başyapıtı The Hobbit'ten uyarlanan üçlemenin ikinci filmi olan "Hobbit: Samug'un Çorak Toprakları"yla karşımızda.
2
Kralın Dönüşü (The Lord of the Rings: The Return of the King) filmiyle En İyi Film ve En İyi Yönetmen de dahil olmak üzere çok sayıda Oscar ödülü kazanan Peter Jackson'ın yaptığı Hobbit üçlemesinin ikinci filmi bu Cuma günü vizyona giriyor.
3
60 yıl önce geçen kesintisiz bir hikayeyi anlatıyor. "Hobbit: Samug'un Çorak Toprakları"nda hikayenin baş kahramanı Bilbo Baggins, Büyücü Gandalf'le ve Thorin Meşekalkan'ın başını çektiği 13 cüceyle birlikte, Yalnız Dağ'ı ve kayıp Erebor Cüce Krallığı'nın bulmak için koyulduğu maceralı serüvene kaldığı yerden devam ediyor.
4
Grup, deri değiştiren Beorn, Kuyutorman örümcekleri ile karşılaşırken yolları daha sonra Tehlikeli Orman Elf'lerinin yurduna düşüyor.
5
Elflerin elinden kaçan Cüceler önce Göl kasabasına, oradan da Yalnız Dağ'a gidiyor. Burada ise en tehlikeli düşmanları ejderha Smaug ile karşılaşıyorlar.
6
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filminin başrollerinde Martin Freeman, Richard Armitage, Ian McKellen, Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly ve Orlando Bloom gibi isimler yer alıyor.
7
Film saniyede 48 karelik 3D formatında çekildi ve seçilmiş sinema salonlarında 3D Yüksek Kare Hızı (HFR-High Frame rate 3D) formatında gösterilecek.
8
Diğer salonlarda ise 2D, 3D ve IMAX formatlarında izleyiciyle buluşacak.
9
Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları filmi tüm dünya ile birlikte Türkiye'de 13 Aralık 2013 tarihinde vizyona girecek.
10
11
12
13
14

YORUMLAR
500

Son Dakika 'Hobbit: Smaug'un Çorak Toprakları' Bugün Vizyonda - Son Dakika


Advertisement