Hollandalı eski manken Lilly Becker'ın bikinisinin ipleri açılınca göğüsleri göründü - Son Dakika

Hollandalı eski manken Lilly Becker'ın bikinisinin ipleri açılınca göğüsleri göründü

Hollandalı eski manken Lilly Becker, sörf keyfi yaparken bikinisinin ipleri çözülünce göğüsleri açıldı. 44 yaşındaki manken verdiği frikik sonrası neye uğradığını şaşırdı.

1
Bir dönemin tenis yıldızı Boris Becker'in eski karısı Lilly Becker, İtalya'daki bir tatil sırasında objektiflere fena yakalandı.
2
Lilly Becker, eski kocası Boris'in yeni kız arkadaşı Lilian de Carvalho Monteiro ile yaşadığı sert tartışmanın ardından İtalya'nın Sardegna kentinde bir tekne turunun tadını çıkardı.

3
4
Ünlü isim son iki haftadır arkadaşlarıyla parti yaparken görüntüleniyor. Bu durumsa koronavirüsü umursamadığı ve dikkatsiz olduğu sebebiyle eleştiriliyor.
5
Becker bu durumu çok umursamadı ve bikinisini eliyle düzeltip denizden çıkarak teknesinde dinlenmeye devam etti.
6
7
8
9
10
11
12
Tekneden denize giren ve sörf tahtasının üstünde vakit geçiren beyaz bikinisinin iplerini çözünce frikik vermesi kaçınılmaz oldu. Becker'in bikinisi üstünden kaydı ve göğüsleri açıldı.

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 15:19

Son Dakika Hollandalı eski manken Lilly Becker'ın bikinisinin ipleri açılınca göğüsleri göründü - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ölen ünlü oyuncunun kız kardeşi, eniştesinin yanına taşındı! Dedikodu kazanı kaynıyor Koronavirüsün uğramadığı dünyanın en uzak adası: İğne atsanız sesi duyulur Çölün ortasında kırık tabut içinde bulunan model, ölmeden önce yatağa bağlanıp işkence görmüş Biraz yakacak ama bağışıklığımızı koruyacak! Mutfağımızın kızıl savaşçısı: Acı biber Ürün tanıtımını iç çamaşırıyla yapan Wanda Nara, takipçilerini mest etti