Son Dakika Haberleri: Hollandalı Güzellik Kraliçesi, Doğum Gününü Kutlamak İçin Gittiği Kayak Tatilinde Kalp Krizinden Öldü

Hollandalı Güzellik Kraliçesi, Doğum Gününü Kutlamak İçin Gittiği Kayak Tatilinde Kalp Krizinden Öldü

6 ay önce

2017 yılında güzellik kraliçesi seçilen Hollandalı model Lotte van der Zee, doğumgününü kutlamak için ailesiyle çıktığı kayak tatilinde kalp krizi geçirip, hayatını kaybetti.

1
Hollandalı Model Lotte van der Zee, ailesiyle birlikte Avusturya Westendorf'daki kayak tatilinde kalp krizi geçirip, komaya girdi ve hayatını kaybetti.
2
Üzücü haberi Lotte van der Zee'nin ailesi Instagram hesabından duyurdu.
3
Ailesi, Instagram'da bu fotoğraf karelerini paylaşarak; "Değerli kızımız, her şeyimiz 6 Mart Çarşamba akşamı saat 22:47'de vefat etti. Sevgili Lotte'umuzun artık etrafımızda olmayacağı korkunç bir gerçek.
4
Kalplerimiz kırık. Lütfen dua edin. Tüm içten mesajlarınız için hepinize yürekten teşekkür etmek istiyoruz." notunu düştü.
5
Yerel bir gazeteye konuşan anne ve babası, Lotte'nin, kalp krizinden önceki gece arkadaşlarıyla çıktığını, mutlu ve sağlıklı bir şekilde döndüğünü söyledi.
6
Kızları kahvaltı için aşağı inmeyince ve ailesi onu kontrol etmeye gitti ve yatakta buldu. Annesi, uyandırmaya çalıştı ve ama Lotte van der Zee, komaya girmişti. Genç model daha sonra Münih'teki uzman bir hastaneye nakledildi.
7
Tüm çabalara rağmen güzel model hayatını kaybetti. Lotte'un, kalp krizi sebebi ise belli değil.
8
9
10
11


Haber Yayın Tarihi: 08.03.2019 03:17 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yarışma bitince işsiz kaldılar! Para kazanmak için ünlü iş adamlarıyla ilişkiye giriyorlar 2019'un en güçlü ülkeleri açıklandı! Bakın Türkiye kaçıncı sırada Yeşilçam'ın haşin bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu, bakın şimdi ne yapıyor! Daha tanıtımı dahi yapılmadı! İşte 286 bin TL'lik iPhone 11 Güzel oyuncunun eşcinsel aşığı oynadığı filmin sahneleri çok konuşulacak