Hollywood'da Skandal - Son Dakika

Hollywood'da Skandal

1
Hollywood'un ünlü oyuncusu Charlie Sheen, ABD'nin New York kentinde bir otel odasında birlikte olduğu, eski bir oyuncu olan Capri Anderson'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle gözaltına alındı ve ardından psikiyatri kliniğine yatırıldı.
2
New York'un ünlü Plaza Oteli'nde konaklayan Sheen'in, sabaha karşı odasına ünlü oyuncu ile gittiği ve daha sonra çıkan kavgada mobilyaları kadının üzerine fırlattığı belirtildi.
3
Oyuncunun aşırı derecede alkol ve kokain kullandığı öne sürüldü. Bir görgü tanığı, kadının banyoda çırılçıplak bir halde çığlık attığını, bunun üzerine otel görevlilerinin olaya müdahale ettiğini söyledi.
4
Sheen'in sözcüsü Stan Roselfield ise ünlü aktörün aldığı ilaçlara alerjik reaksiyon gösterdiği için bu şekilde davrandığını açıkladı. Polis, Sheen'in hakkında herhangi bir şikâyet olmadığı için tutuklanmadığını, ancak kendi rızasıyla psikiyatri kliniğine götürüldüğünü belirtti.
5

6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 30.10.2010 12:12

Son Dakika Hollywood'da Skandal - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bir kez gelen bir daha kopamıyor! İğneada'daki longoz ormanı eşsiz güzelliğiyle büyülüyor Bağışıklığı demir gibi yapan yeşil mucize: Arpa çimi Scarlett Johansson arabada cinsel ilişkiye girdiğini itiraf etti! İşte ünlülerin cinsel hayat sırları Libidoyu tavan yaptırıyor! İşte afrodizyak etkili yiyecekler Lise öğrencisi, uyuşturucu almak istediği 4 kişi tarafından cinsel istismara uğrayıp öldürüldü