Hollywood'un En Kötü Öpüşen 10 Oyuncusu - Son Dakika

Hollywood'un En Kötü Öpüşen 10 Oyuncusu

05.12.2016 13:17

1
Jennifer Lawrence
Jennifer Lawrence
Genellikle medyada sergilediği şakacı tavırlarla bilinen genç oyuncu Jennifer Lawrence katıldığı bir sohbet programında da ilginç açıklamalar yaptı. Şu sıralar başrollerini Chris Pratt ile paylaştığı Passengers (Yolcular) filmiyle gündemde olan Lawrence, Graham Norton'ın sunduğu sohbet programının konuğu oldu. Pratt ile birlikte konuk koltuğunda oturan Lawrence, filmdeki öpüşme sahnelerine nasıl hazırlandığını da anlattı.

2
Daha önce Hunger Games (Açlık Oyunları) filmindeki rol arkadaşı Liam Hemsworth'ün "Jennifer çok iyi arkadaşım, onu seviyorum. Ama keşke öpüşme sahnesinden önce sarımsak yemeseydi" dediği Lawrence, Passengers'taki rol arkadaşı Chris Pratt ile benzer bir sahne için kamera karşısına geçmeden önce bol bol nane çiğnediğini söyledi.

3
Umut Işığım (Silver Linings Playbook) adlı filmle en iyi kadın oyuncu Oscar'ını kazanan Jennifer Lawrence daha önce yaptığı bir açıklamada: "Açlık Oyunları filmindeki rol arkadaşları Liam Hemsworth ve Josh Hutcherson ile çekeceği öpüşme sahnelerinden önce ne yediğini çok da önemsediğini söyledi.

4
Lawrence "Onları öpmek zorunda olduğumda "aman boşver, kimin umurunda" diye düşündüm. Hardal ve ton balığı yedim" dedi. Genç oyuncu "Ama American Hustler'da Christian Bale ve Passengers'da Chris Pratt ile çekeceğim öpüşme sahnesinden önce bol bol nane çiğnedim" diye konuştu.

5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Hollywood'un En Kötü Öpüşen 10 Oyuncusu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı Pilateste sınırları zorlayan Hatice, yazdığı yorumla takipçilerini kızdırdı Ormanda yürüyüş yapan hemşireye önce tecavüz etti, ardından arabayla üstünden geçti Türkiye'de nadir görülen manzara! İki adımla şehir değiştiriyorlar