Hollywood Ünlülerinin Şaşırtan Sırları - Son Dakika

Hollywood Ünlülerinin Şaşırtan Sırları

24.09.2011 11:11

1
Sinema endüstrisinin kalbi Hollywood'da yaşayan ünlülerinin, bazen kendilerine bile itiraf etmekten çekindikleri öyle sırları var ki...
2
Ünlü oyuncu Sylvester Stallone'nin de Rocky ve Rambo öncesi porno filmleri var.

3
4
Jack Nicholson babası tarafından küçük yaşta terk edildi. Yıllarca büyükannesinin annesi, annesinin de ablası olduğuna inanarak yaşadı.

5
Ta ki bir gazeteci onun hakkında yaptığı araştırmada tüm gerçeği ortaya çıkarana kadar.

6
Aslen sarışın olan Winona'nın şansı 86'daki ilk filmi Lucas'ı çevirirken yönetmenin tavsiyesiyle saçını siyaha boyaması sonucunda değişmiş ve belki de hayatının en doğru kararını vermişti.

7
8
Nicole Richie bazı kişiler tarafından ünlü şarkıcı Lionel Richie ve eşi Brenda'nın kızı olarak biliniyor. Ama gerçek öyle değil. Nicole aslında Richie'nin orkestrasında çalışan bir çiftin kızı.

9
Nicole 3 yaşındayken anne ve babası tarafından terk edildi. 9 yaşına geldiğinde yani Richie çifti boşanmadan bir yıl önce resmi olarak ünlü şarkıcı tarafından evlat edinildi.
10
Los Angeles'ta gerçek aile sevgisinde uzak büyüyen Richie, en iyi arkadaşı Paris Hilton'la da burada tanıştı. Nicole şimdi kendisini evlat edinen Lionel ve Brenda ile sık sık görüşüyor.
11
Oscar ödüllü yıldız Charlize Theron, gençlik yıllarında yaşadığı travmanın etkisinden uzun süre kurtulamadı. Güney Afrikalı yıldızın hayatındaki en kötü gün 21 Haziran 1991.
12
Theron'un alkolik olan babası o gece eve sarhoş olarak geldi ve o sırada 15 yaşında olan yıldızın yatak odasına ateş açtı. Bunun üzerine annesi Gerda, kocasını silahla vurarak öldürdü.
13
"Babam hastaydı, bir alkolikti" diyen Charlize Theron "Bizi fiziksel olarak değil ama sözle taciz ederdi. Ve annemin yaptığına gelince... "
14
"Benim kızım da aynı durumda olsaydı. Ben de aynı şeyi yapardım" diye o geceyi anlatmıştı.

15
"Örümcek Adam" Tobey Maguire'ın yetişme döneminde sürdürdüğü aile hayatı mükemmel olmaktan öyle uzaktı ki.
16
Aktör henüz 3 yaşındayken anne ve babası ayrıldı ve Maguire diğer aile bireyleriyle birlikte yaşamak zorunda kaldı.

17
1993'te Tobey 18 yaşındayken, babası California'da bir bankayı soymak suçundan yakalandı ve iki yıl cezaevinde kaldı.

18
Ünlü aktör Woody Harrelson henüz 7 yaşındayken babası Charles; Teksaslı bir işadamını öldürdü ve cezaevine girdi. Ama Harrelson'ın babasının 'maceraları' bununla da bitmedi.

19
Aktör üniversiteye giderken babası bu kez de hırsızlık suçundan tutuklandı.
20
Ünlü yıldız Halle Berry henüz bebekken anne ve babası ayrıldı. Ama Berry 10 yaşına geldiğinde annesi hem Halle'nin hem de diğer kızı Heidi'nin bir baba figürüne ihtiyaçları olduğunu düşünerek eski eşi Jerome'u eve geri çağırdı.
21
Berry bu dönemi "hayatımın en kötü günleriydi" diyerek anlatıyor. Berry, babasının şiddet uyguladığını ve annesi ile kız kardeşini sürekli olarak taciz ettiğini de hiçbir zaman saklamadı.

22
Ünlü aktör Orlando Bloom'un da farklı bir trajedisi var. İngiltere'de Kent şehrindeki Canterbury'de büyüyen Bloom, babasının bir yazar olan Harry Bloom olduğunu sanıyordu.
23
Aktör 4 yaşındayken Harry Bloom öldü ve aile dostu Colin Stone küçük Orlando'nun yasal velisi oldu. Aktör ilk gençlik çağlarına ulaştığında annesi Sonia, biyolojik babasının Colin olduğunu itiraf etti.
24
Orlando Bloom daha sonra bu konuda "Colin her zaman benim için iyi bir arkadaştı. Ama ben hep gerçek babamın Harry olduğunu düşünürdüm" dedi.

25
Ünlü şarkıcı Gwen Stefani, 2004'te Gavin Rodddale ile evlendi. İkili tam bebek için plan yaparken Stefani duyduğu bir haberle şoke oldu.
26
Eşinin kendisine "vaftiz kızı" olarak tanıttığı Daisy Lowe'un aslında Rossdale'in Pearl Lowe'la olan ilişkisinden dünyaya gelen gerçek kızı olduğunu öğrendi.
27
DNA testleri de küçük kızın babasının Gawin Rossdale olduğunu kanıtladı. Bu olay nedeniyle zor günler geçiren Stefani kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıkladı.
28
Çift hala evli ve 18 aylık Kingston adındaki oğullarıyla mutlu bir hayat sürdürüyor.
29
Janet Jackson, 31 Mart 1991'de uzun süredir nişanlı olduğu Rene Elizondo Jr. ile evlendi ancak bu evliliği bir süre gizli tuttu.

30

YORUMLAR
500

Son Dakika Hollywood Ünlülerinin Şaşırtan Sırları - Son Dakika


Advertisement