Hollywood Yıldızı Hırsızlık Yaparken Yakalandı - Son Dakika

Hollywood Yıldızı Hırsızlık Yaparken Yakalandı

20.12.2014 12:03

1
Daha öncede lüks mağazalardan hırsızlık yapan Amanda Bynes, yine hırsızlık sırasında yakayı ele verdi.

2
Yıllık 8 milyon dolar kazanan ünlü oyuncu, 2002 yılında da hırsızlık sırasında yakalanmıştı.

3
8 Milyon dolarlık kazancıyla 30 yaşın altında en çok kazananlar listesine giren oyuncu Bynes bikini çalarken yakalandı.

4
Batı Hollywood'da bir mağazaya giren 26 yaşındaki Amanda Bynes, birkaç tane giysiyi yanına alıp deneme kabinine girdi.

5
Bynes burada 1 saat 45 dakika kadar kaldı. Çıktığında; bir çift stiletto, güneş gözlüğü ve birkaç parça eşyanın parasını ödedi.

6
Ama tam dükkandan dışarı çıkmıştı ki tezgahtar Bynes'ın üzerinde bir bikini üstü kaldığını fark etti. Bynes 'Kabinde bikiniyi denediğini ve çıkarmayı unuttuğunu söyledi.

7
Bynes bikininin parası olan 40 doları ödedi ve mağaza da şikayetçi olmadı.

8
Toplam 200 euroluk hırsızlık yapan güzel oyuncu kameralara yakalandı. Gözaltına alınan sorunlu yıldız 15 bin dolar kefaletle serbest bırakıldı.

9
10
11
12
Burası da başka bir mağaza. Hollywood'un genç yıldızlarından Amanda Bynes, geçen yıl 8 Milyon dolarlık kazancıyla geçen yıl 30 yaşın altında en çok kazananlar listesine girmişti. Ama bu bile onun bir magazada hırsızlıkla suçlanmasını engelleyemedi.

13
İnternetteki TMZ sitesinin haberine göre Batı Hollywood'da bir mağazaya giren 26 yaşındaki Bynes, bir kaç tane giysiyi yanına alıp deneme kabinine girdi.

14
Bynes burada 1 saat 45 dakika kadar kaldı. Tezgahtar kabinden gelen çarpma sesi üzerine Bynes'e bir sorun olup olmadığını sordu. Bynes da "Biraz daha zamana ihtiyacım var" cevabını verdi. Sonra kabinden çıkan Bynes aldığı bir çift stiletto, güneş gözlüğü ve bir kaç parça eşyanın parasını ödedi.

15
Ama tam dükkandan dışarı çıkmıştı ki tezgahtar Bynes'ın üzerindebir bikini üstü kaldığını zfark ettil. Bynes "Kabinde bikiniyi denediğini ve çıkarmayı unuttuğunu söyledi. Bikininin parası olan 40 doları ödedi ve dükkandan çıktı. Bynes daha önce de alkol etkisi altındayken araba kullanmaktan tutuklanmıştı.

16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Son Dakika Hollywood Yıldızı Hırsızlık Yaparken Yakalandı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

2021'nin ilk bomba ayrılık haberi geldi! Jennifer Lopez, uzatmalı nişanlısı Alex Rodriguez'den ayrıldığını duyurdu Topraktan tabut fışkırdı! Arkeologları şaşırtan içindeki insanlar değil, tabutun şekli oldu Dereden akanı görenler manzara karşısında hayrete düştü Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez