Hollywood Yıldızı Mel Gibson Sevgilisini Aldattı - Son Dakika

Hollywood Yıldızı Mel Gibson Sevgilisini Aldattı

08.05.2010 13:37

1
DÜNYACA ünlü Hollywood yıldızı Mel Gibson, 39 yaşındaki sevgilisi Oksana Grigorieva uğruna boşandığı 28 yıllık eşi Robyn'e 450milyon dolar tazminat ödemek zorunda kalmıştı. Gibson'ın 8. çocuğunu dünyaya getirdikten kısa bir süre sonra ayrıldığı Oksana'yı da hamileyken oyuncu Violet Kowal'la aldattığı ortaya çıktı. National Enquirer Dergisi'ne konuşan Kowal, Gibson'ın 8 kez Malibu'daki evine geldiğini öne sürdü.
2
Gibson'ın bürosunda da cinsel ilişkiye girdiklerini iddia eden Kowal “Oksana ile ayrılmaları beni hiç şaşırtmadı.Mel tek bir kadına bağlanamaz. Yatakta mükemmel! Bu zamana kadar yaptığım en iyi ilişkiydi” dedi. Ancak Gibson'ın avukatı, Kowal'ın iddialarını yalanladı.
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Son Dakika Hollywood Yıldızı Mel Gibson Sevgilisini Aldattı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit