Hollywood Yıldızı Skye McCole Bartusiak Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika

Hollywood Yıldızı Skye McCole Bartusiak Evinde Ölü Bulundu

21.07.2014 15:18

1
Henüz küçük bir çocukken 'Mel Gibson' ile birlikte kamera karşısına geçtiği 'The Patriot' adlı filmle adını duyuran 'Skye McCole Bartusiak', hayatını kaybetti.

2
Teksas'taki evinde henüz kesin olarak belirlenemeyen bir nedenden hayatını kaybeden Skye McCole Bartusiak 21 yaşındaydı.

3
Teksas polisinin verdiği bilgiye göre genç oyuncu, Cumartesi sabahı saat 09:00 civarında evinde ölü bulundu.

4
Yine aynı açıklamalara göre genç oyuncu son nefesini uykusunda verdi. Skye McCole Bartusiak'ın cansız bedenine otopsi yapılacak.

5
Ancak polis yetkilileri genç oyuncunun ölümünde şüpheli bir yan bulunmadığını söyledi. Yetkililer Skye McCole Bartusiak'ın canına kıydığına dair belirti de olmadığını açıkladı.

6
Genç oyuncunun annesi, Skye McCole Bartusiak'ın sara hastası olduğunu ve zaman zaman kriz geçirdiğini söyledi.

7
1992 doğumlu olan Skye McCole Bartusiak, Mel Gibson'la 'Vatansever', Michael Douglas'la birlikte 'Sakın Konuşma' gibi yapımlarda oynamıştı.

8
Skye McCole Bartusiak, 'Charlie'nin Çikolata Fabrikası' adlı filmde de kamera karşısına geçmişti.

9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Son Dakika Hollywood Yıldızı Skye McCole Bartusiak Evinde Ölü Bulundu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı Elektrikçiler, kabloların yerini değiştirmek için yaptıkları kazıda yanlışlıkla orta çağdan kalma gizli bir tünel keşfetti