Horozun aynadaki yansımasıyla kavgası esnafı gülme krizine soktu - Son Dakika

Horozun aynadaki yansımasıyla kavgası esnafı gülme krizine soktu

16.02.2021 11:58

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde horozun aynadaki yansımasıyla kavga ettiği görüntüler, izleyenleri şaşırttı. Kümese bıraktıkları kırık aynada görüntüsüyle kavga eden horozu gören esnaf gülme krizine girdi.

1
Hatay Bulvarı'ndaki bir lastikçide, çalışanlar, kırılan lavabo aynasını dışarıya çıkarıp, tavuk ve horozların bulunduğu etrafı telle çevrili alana bıraktı.
2
Bu sırada atılan yemi yiyen horoz, görüntüsünün yansıdığı aynaya saldırdı. Gagasıyla aynaya vuran horozu görenler, bu anları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

3
Görüntülerde horozun, aynayı gaga darbeleri ile kırarak kümese döndüğü görüldü.

4
Horozun aynadaki yansımasıyla kavgasını görüntüleyen İbrahim Göğebakan, "İş yerimizin arka bölümündeki alanda 15 tavuk ve horoz besliyorum."

5
"İş yerimizin lavabosunun aynası kırılınca biz de kümesin olduğu bölüme bıraktık. "
6
"Dışarıya çıktığımızda horozun aynadaki görüntüsüyle kavga ettiğini görünce hem şaşırdım hem de güldüm. Biz de bu ilginç anı cep telefonu kamerası ile görüntüledik" dedi.
7
8
9
10
11

Son Dakika Horozun aynadaki yansımasıyla kavgası esnafı gülme krizine soktu - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Dev timsah 8 yaşındaki çocuğu yuttu! Cansız bedeni, hayvanın içinden feryatlarla çıkarıldı 19 yaşındaki genç kız, hamile olduğunu tuvalette doğum suyu gelince anladı Bu kareleri görmediniz! İşte Yeşilçam efsanelerinin ölmeden önceki son görüntüleri Duygulanmamak elde değil! Atatürk'ün daha önce hiç görülmemiş fotoğrafı tam 91 yıl sonra ortaya çıktı Bu manzara hem acının hem şehadetin habercisi! 11 yiğidimizin evleri al bayraklarla donatıldı