Son Dakika Haberleri: Hostesler Artık Transparan Giyinecek

Hostesler Artık Transparan Giyinecek

5 yıl önce

1
İspanya'nın başkenti Madrid'de devam eden uluslararası moda haftası kapsamında hosteslerin önümüzdeki dönemlerde giyeceği giysiler kamuoyuna tanıtıldı. Hosteslere yeni bir hava vermesi beklenen defilede transparant giyisiler ön plana çıktı. İspanyol giyim markası 'Andres Sarda' tarafından tanıtılan koleksiyona ilgi büyük oldu.
2
Çok sayıda meraklının katıldığı defilede 2015 yılından başlayarak hosteslerin giyeceği seksi elbiseleri ilk önce hangi uçak firmasının kullandırtacağı merak konusu oldu.
3
Andres Sarda moda şirketi, hosteslerin bu yeni transparent giyisilerle daha sempatik ve cana yakın olacağını bu yönde çok sayıda uçak şirketininden talep aldıklarını belirtti.
4
Defileye katılanlar ise hosteslerin yeni görünümünden memnun olduklarını söyledi. Bu giyisileri kullanan firmaların bilet satışlarında büyük artış olacağına inanan katılımcılar, hosteslerde hizmetin dışında giyiminde ön plana çıkması gerektiğine dikkat çekti.
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16


Haber Yayın Tarihi: 15.09.2014 08:10 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü yıldız yüz gerdirme sonrası çekilen fotoğraflarıyla korkuttu Deprem kahini Türkiye'yi uyardı: 14-18 Ağustos'a dikkat! Burası Eminönü! Sağanak, alt geçiti yerle bir etti! Erkekleri domuza çevirip koleksiyon yapan büyücünün adası bulundu Aşk Adası'yla fenomen olmuştu, sokak ortasında uygunsuz görüntülendi