Huban Öztoprak, Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika

Huban Öztoprak, Son Yolculuğuna Uğurlandı

09.01.2014 15:41

Marmaris'te geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden oyuncu Öztoprak, göz yaşlarıyla uğurlandı.

1
Marmaris'te geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanıp bitkisel hayata girdiği açıklanan tiyatro sanatçısı 26 yaşındaki Huban Öztoprak, 11 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybetti.

2
Hayatını kaybeden tiyatro sanatçısı Huban Öztoprak, kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.
3
Cenaze namazına Huban'ın annesi Nurcan Gülhan, babası Efkan Öztoprak, ses sanatçısı Emre Altuğ, tiyatrocu Cihat Tamer, çalışma arkadaşları ve çok sayıda yakını katıldı.
4
Efkan Öztoprak'ın güçlükle ayakta durduğu gözlendi. Baba Öztoprak, tabutun başında taziyeleri kabul etti. Annesi Nurcan Gülhan ise gözyaşlarına hâkim olamadı. Yakınları acılı anne ve babayı sakinleştiremeye çalıştı.
5
Cenaze namazına katılan arkadaşları ve ailesi gözyaşlarına boğuldu.
6
‘Elde Var Hayat' dizisinde beraber oynadıklarını belirten Emre Altuğ, da “Son derece disiplinli biriydi. İki sezon çalıştık. Son derece sevdiği bir işi yapıyordu. Allah mekanını cennet etsin.” dedi.
7
Genç tiyatrocu, kılınan cenaze namazının ardından Topkapı Mezarlığı'nda toprağa verildi.
8
9

Son Dakika Huban Öztoprak, Son Yolculuğuna Uğurlandı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım