Son Dakika Haberleri: Hülya Avşar'dan İlginç Tecavüz Tarifi

Hülya Avşar'dan İlginç Tecavüz Tarifi

9 yıl önce

1
Hülya Avşar, Acunn.com'daki yazısında hâkim ve savcıların mağdurların tecavüzcüsüyle evlendirilmesi önerisini eleştirdi. Avşar kızının yazısındaki ilginç ifadeler ise şaşkınlığa neden oldu.
2
Hâkim ve savcıların tecavüzcüyle evlenme önerisine ateş püsküren Avşar kızı zihnindeki tecavüz sahnesini satırlara döktü.
3
Ünlü sanatçının, ilginç ifadeler kulandığı yazısı okuyanları şaşırttı. İşte Avşar kızının o yazısı...
4
Adam, kadın ya da kızı uygun bir yerde sıkıştırır, gözü dönmüştür. Tek arzusu fiziken güçsüz kurbanı.
5
Adam önce içten içe, git gide hızlanan nefesiyle dişiyi göze kestirir, gözü dönmüştür. O artık insan değil bir hayvandır. O anda onu kimse yolundan alıkoyamaz.
6
Yaklaşır dişiye, ne kadar hayvan da olsa bir anlık dişinin ürktüğünü gözlerinden anlar. Bu ona daha da zevk verir, onun için zevk alma süreci başlamıştır bile.
7
Dişinin gözlerinin dolu olması, içten içe titremesi, korkudan hızlı hızlı nefes almaktan başka hiçbir şey yapamıyor olması, sadece üstüne üstüne gelen hayvanı yetmeyen gücüyle itmeye çalışması ve dişi ittikçe erkeği daha da tahrik ettiğinin bile farkında olmaması derken, erkek için muazzam bir zevk, kadın için işkence başlamıştır.
8
Erkeğin amacı sevişmek değildir, tamamen deli gibi seks yapmaktır artık. Bu da demektir ki kadını hırpalayacak, hırpalayacak ki zevk alabilsin. Başlayacak canını acıtmaya kadının.
9
Canı acıdıkça zevk çığlıkları yerine acı çığlıkları çıkacak gırtlağından. Ama erkek, acının ona verdiği zevkle uçacak, uçtukça elindeki canlının, artık insanlıktan çıktığının farkında bile değildir.
10
Hatta eline doladığı saçlara bir atın dizginlerini çeker gibi asılmak onu artık kendinden geçirir.
11
Dişinin git gide artan nefesi, çığlıkları, erkeğin kendinden geçmesine sebep olur.
12
Dişi perişan, erkek yine aynı zevkin peşindedir.
13
14
15
16Haber Yayın Tarihi: 21.09.2011 12:04 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ukraynalı Kainat Güzeli Anastasiya Subbota, iki ülke arasında krize neden oldu! Şarkılarıyla gönülleri fetheden Zakkum'un solisti, estetik operasyonla bambaşka biri oldu! 14 yaşındaki genç, cinsel organına soktuğu manyetik toplar yüzünden canından oluyordu! Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim!