Son Dakika Haberleri: Hülya avşar, Medcezir Dizisinin Yakışıklısını Utandırdı

Hülya avşar, Medcezir Dizisinin Yakışıklısını Utandırdı

6 yıl önce

1
Hülya Avşar, 51. yaş gününü önceki akşam kardeşi Helin Avşar'ın organize ettiği sürpriz bir parti ile kutladı.

2
Eski eşi Kaya Çilingiroğlu, kızları Zehra, kardeşleri ve aile üyelerinin katıldığı kutlamada sürpriz bir misafir de vardı.

3
Daha önce Hülya Avşar'ın hakkında ”Son dönemde gördüğüm en iyi ve yakışıklı oyuncu” dediği Ali Aksöz de partideydi.

4
Ali Aksöz'ü uğurlamak için dışarı çıkan Avşar, basın mensuplarıyla sohbet etti. Yakışıklı oyuncuya övgüler yağdırmaya devam eden Avşar, Aksöz'ü utandırdı.

5
Avşar, Kaya Çilinğiroğlu'na iş görüşmesi ayarladığı ve TRT Haber Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör'le kendisini görüştürmeyen asistanı tehdit ettiği haberlerini de yalanladı, "Ne haddime! Mafya mıyım ben" dedi.

6
Etiler'de objektiflere yansıyan Hakan Ural, Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun tekrar evlenebileceğini söyledi. ‘'Evlenirlerse şaşmamak lazım, hayat süprizlerle dolu” diyen Ural, “Sizi Sibel Hamım'la neden birlikte görmüyoruz?” sorusunu “Herkesin tarzı farklı” diye yanıtladı.

7
Doğum gününe katılan Kaya Çilingiroğlu, Avşar'la medya üzerinden atışmaları sorulunca “Hülya benim canım ciğerim” dedi.

8
9
10
11
12
13
14
15Haber Yayın Tarihi: 12.10.2014 08:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Doktorlar 'Bacağını keseceğiz' demişti, şifayı Türkiye'de buldu! +18 film yönetmeni olmuştu, cinsel içerikli film sitesinden ödülü kaptı! Playboy modeli yerel seçimlerde aday oldu! Seçtiği parti pes dedirtti İzmir'de 5 yıl sonra toprağın altından çıkarıldı! Tam 250 kilo Korkunç son! Tartıştığı sevgilisini yatağa bağlayıp acımasızca bıçaklamıştı, savunması pes dedirtti